Berrin Şeker Civil

0

Berrin Şeker Civil bir çok program sunmuş, dizide rol almıştır. Başarılı isim hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Berrin Şeker Civil Kimdir?

Berrin Şeker Civil sunucu, oyuncu ve tiyatro oyuncusudur. Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü mezunudur. Ayrıca reklamcılık yapmıştır. Kocaeli İzmit doğumludur, bazı kaynaklarda ise aslen Ankara’lı olduğu belirtilmektedir.

Küçüklük yıllarından itibaren şiir okuduğunu, tiyatro kulübünde olduğunu ve trompet çaldığını belirtmiştir. İlerleyen süreçte muhabir olarak televizyon dünyasına giriş yapmıştır. O dönemlerde Tuncay Özkan ile yolu kesişmiş ve iki tane canlı sağlık programı hazırlamıştır.

Geçmiş dönemde Kanaltürk ekranlarında Kadınlar Kulübü isimli programı sunmuştur. Ekonomiden siyasete, kadın haklarına kadar uzanan geniş yelpazeye bir program olarak 3,5 sene kadar programı sunmuştur.

2009 senesinde, haftada üç kez “Berrin’le Gecenin Rengi” isimli programı hazırlayıp sunmuştur. Program da Burak Kut, Fatih Ürek, Ali Poyrazoğlu, Nejat İşler, Hüseyin Turan, Yüksek Sadakat, Moğollar ve daha bir çok ünlü ismi ağırlamıştır.

Meisner, Eric Morris, Uta Hagen Techniques gibi farklı tiyatro stillerinin ustası olan tanınmış oyunculardan tiyatro dersleri almıştır. Sadece bir tiyatro oyuncusu olarak değil, aynı zamanda perde, dans ve hareket, oyun resitalleri ve eleştirel analiz için oyunculuk yaparak da mükemmel bir çok yönlü eğitim almıştır.

2002 yılından bu yana, hem oyuncu hem de sunucu olarak çok sayıda tiyatro şirketi ile çalışan ve özellikle birçok canlı yayında yer alan geniş bir endüstri deneyimine sahiptir. Günümüzde yaşantısını Londra’da sürdüren başarılı isim, Eric Morris’in oyunculuk yöntemi üzerine drama dersleri vermekte, aynı zamanda cast ajansları için seslendirme sanatçısı olarak yoğun bir şekilde çalışmıştır.

Berrin Şeker Civil Evlimi? Eşi Kim?

Berrin Şeker Civil Türkiye Ekonomi Bankası Genel Müdürlüğü yapan Varol Civil ile evlidir. Bu evliliğinden Selin isminde bir kızı vardır.

2015 senesinde Hatırla Gönül dizisinde rol almıştır. Daha önce 2014 yılında ise Ankara’nın Dikmeni adlı sinema filmi için kamera karşısına geçmiştir.

2014 yılında Enkaz / Sırılsıklam Hoşlaşma isimli tiyatro oyunu için sahneye çıkmıştır.

Berrin Şeker Civil Boyu, Kaç Yaşında?

Berrin Şeker Civil 49 yaşında ve 1.66 boyundadır. Doğum tarihi ise 1973.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @berrincivil ‘dir. Hakkında videolar güncel bilgiler için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. http://berrincivilstudio.co.uk

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz