Berkan Karakaya

0

Berkan Karakaya hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? eğitimi, kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılının Ağustos ayında dünyaya gelen başarılı isim, aslen Aydın’ın Koçarlı İlçesi nüfusuna kayıtlıdır. Koçarlı Atatürk ilkokulu ardından Koçarlı Anadolu lisesin’i tamamlamıştır.

Adnan Menderes Üniversitesi’nde eğitim aldığı yıllarda bir senarist tarafından keşfedilmiştir.

Berkan Karakaya kariyeri;

Başrolünü Doğuş’un üstlendiği, kadrosunda Nilay Toprak, Ümit Acar, Erdi Ünver, Metin Keçeci, Nez Demir gibi isimlerin olduğu “O iş bende” filminde “Zülfikar” karakterini oynadı. Filmin ardından kariyerine devam eden Karakaya, Beyaz TV’de yayınlanan “Özlem Yıldız ile İyi ki varsın” programının yapım koordinatörlüğünü üstlendi. Daha sonra CNN Türk “Herşeyden Önce”, Habertürk “Sağlık onda”, “Murat Aksoy ile Şimdi Sağlık” programlarında program sorumlusu olarak görev yaptı. Hemen ardından Yalova merkezli yerel bir kanaldan sunuculuk teklifi aldı ve “Berkan Karakaya ile Sektörün İçinden” programını sundu. Son olarak “Olmadı Kaçarız” sinema filminde üniversiteli bir genci oynamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz