Nilay Toprak

Nilay Toprak ünlü youtuber Atakan Özyurt ile sevgili’mi?, aslen nereli? kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? Youtuber, Tiyatrocu, Sunucu, Şarkıcı, oyuncu ve fenomen ismin kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Özellikle Vine videoları ile tanınmış, kısa sürede ciddi bir takipçi sayısına ulaşmıştır.

Bir yıl kadar Kanal 7 ekranlarında muhabirlik yapmış, ayrıca Sessiz Çığlıklar isimli Tiyatro oyununda yer almıştır. 3 sene kadar Deniz Toprak’ın back vokalliğinide yapan Nilay Toprak 6 sene karate, 4 sene tekvando 2 sene aerobik eğitmenliği ve 2 yıl kadarda grafiker olarak çalışmıştır.

Propaganda 2 isimli sinema filmindede rol alan Nilay Toprak 2017 yılında ise Mehmet Ali Erbil’in sunmuş olduğu Çarkıfelek yarışma programında ev halkı ile stüdyoyu buluşturan spiker olarak görev almıştır.

Nilay Toprak Fiziksel özellikleri;

1986 yılında Siirt’te doğmuş, baba tarafından da aslen Siirt Kurtalan’lıdır. 6 kardeş’tir. Ailenin 4. çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Bir röportaj’da erkek çocuğu tutturmak için çok çocuk yaptıklarını dile getirmiş en son kız çocuktur. Kendisinden küçük iki erkek kardeşi vardır.

Türk Halk Müziği Sanatçısı, Deniz Toprak ablasıdır. Boyu, kilosu tablomuzda yer alsada boyu 1.63 cm, kilosu 48’dir. Burcu ile ilgili henüz net bilgiye ulaşılamamıştır.

Eğitim hayatı;

Anadolu Kız Meslek Lisesi Resim bölümünü bitirmiştir. Ardından Edirne Trakya Üniversitesi Serigrafi bölümünde eğitimini yarıda bırakmış daha sonra Başkant İletişim Bilimleri Akademisi’nden mezun olmuştur.

Nasıl ünlü oldu sorusunun cevabı ise. Akademi döneminde şamatasına çektiği, sevgilisiyle ayrı, annesi ile apayrı konuşan kız adlı videosu ile kazayla fenomen olduğunu aktarmıştır. Resmi Facebook hesabı üzerinden yüklediği bu video 24 saat içinde 5 Milyon kişi tarafından paylaşılmıştır. Çektiği 3 videodan sonra Kanal 7 den muhabirlik teklifi almıştır. Ara sıra sosyal medya fenomenleri Nez Demir ve Yasemin Sakallıoğlu ile de birlikte çektiği videoları takipçileri ile paylaşmıştır.

İlk videosundan sonra 2 sene sosyal sorumluluk adı altında Sessiz Çığlıklar isimli oyunda Berrin adlı karakter ile 4 ödül kazanmıştır.

Nilay Toprak’ın sevgilisi kimdir?

2018 yılından bu yana sosyal medyanının yakından tanıdığı ünlü Youtuber Atakan Özyurt ile sevgili oldukları açıklanmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz