Berk Ali Çatal

Berk Ali Çatal Kardeşlerim adlı dizi de Tolga karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Başarılı oyuncu hakkında hayranları hakkında bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Yakışıklı oyuncu hakkında kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Berk Ali Çatal Kimdir?

Berk Ali Çatal tiyatro kökenli bir oyuncudur. İstanbul’da Yeditepe Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Ayrıca oyunculuk ve kamera önü oyunculuk eğitimleri alarak sonrasında profesyonel oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Bir çok oyuncu koçu ile çalışma fırsatı yakalamıştır.

Ortaokul’da eğitim gördüğü dönemlerde bir süre rap müzik ile de ilgilendiği belirtilmektedir. Kahraman Özden menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Berk Ali Çatal Boyu, Kaç Yaşında?

Berk Ali Çatal 27 yaşında ve 1.84 boyundadır. Doğum tarihi 4 Mart 1995, burcu balık, kilosu ise 73.

2018 senesinde Esrarengiz Bir Çilek Olayı tiyatro oyununda yer almış, mezun olduğu yıl 2019’da tiyatro bölümünü 3.cü olarak tamamlamıştır.

Berk Ali Çatal Oynadığı Diziler

Berk Ali Çatal çok küçük yaşlarda ekran ile tanışmıştır. Henüz 14 yaşında Aile Reisi isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. 2014 senesinde ise Beni Böyle Sev adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Güneşin Kızları (2016)
Umutsuz Ev Kadınları (2017)
Muhteşem Yüzyıl: Kösem
Söz
Vatanım Sensin (Vatanım Sensin)
Çukur (2020)
Kırmızı Oda (Bayram) (2020)
Kardeşlerim (Tolga) (2021)
Berk Ali Çatal

Berk Ali Çatal Sevgilisi Kim? Evli mi?

Ünlü oyuncu birlikte Kardeşlerim adlı dizi de rol aldığı Nilsu Yılmaz ile sevgili mi? soruları ile karşılaşmakta. Ancak ünlü isimler böyle bir birlikteliği doğrulamamışlardır.

Son dönemde asker olarak sık sık medyada resimleri paylaşılmıştır. 2022 yılında vatani görevini yapmak üzere İstanbul’un Maltepe ilçesindeki birliğine teslim olmuştur. Yakışıklı oyuncu resmi instagram hesabını @berkalicatal olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 699bin civarındadır. Ayrıca @Berkalicatall04 kullanıcı isimli bir de twitter hesabı bulunuyor.

Berk Ali Çatal
Hakkında Kısa Bilgiler

En sevdiği ders dil anlatım dersleri.

Dinlemekten hiç sıkılmadığı şarkı bir Karadeniz şarkısı olan Deniz Üstünde Fener.

Her yerde uyuyabilme özelliğine sahiptir ve bu özelliğini de çok sevmektedir.

Geçmiş yıllarda kendisine 8. ve 9. sınıflarda iken Lise dönemi başlangıcında rap müzik yaptığı dönemde Efta mahlası ile kendisine hitap edilmiştir.

Kardeşlerim dizisinde Tolga karakterini canlandırmış olmasaydı Celil Nalçakan’ın canlandırdığı Akif karakterini canlandırmak isteyebileceğini belirtmiştir.

En çok çene yapısı ve gözleri ile ilgili iltifat aldığını belirtmiştir.

En çok kullandığı emojiler ağlayan gülme emojisidir. Onu da kolayına geldiği için onun dışında 4 yapraklı yonca ve nazar emojisi ile dua şeklindeki emojileri kullandığını dile getirmiştir.

Hiç kopya çektinmi sorusuna evet demiştir. 1. sınıfta kalmıştır ancak daha sonra kopya çekerken kopya veren olduğunu sözlerine eklemiştir.

Fotoğrafları


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz