Nilsu Yılmaz

Nilsu Yılmaz Kardeşlerim isimli dizide canlandırdığı Ceren karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Nilsu Yılmaz Kimdir? Nereli?

2001 yılının Ocak ayında dünyaya gelen güzel oyuncu doğma büyüme İstanbul’ludur. Pera Güzel Sanatlar Lisesi ardından, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi/ Tiyatro Ana Sanat Dalı bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur.

Geçmişten günümüze bir çok başarılı dizi de rol alan güzel oyuncu en son Kırmızı Oda isimli dizide Melek karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Neşe Çakır, Unit Talent Management bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Nilsu Yılmaz Oynadığı Sinema, Diziler:

Ufak Tefek Cinayetler
Payitaht Abdülhamid (Dilruba)
20 Dakika
Davetsiz Misafir
Ömer Faruk Sorak‘ın yönetmenliğini üstlendiği Aşk tesadüfleri Sever isimli sinema filmi.
Kırmızı Oda (Melek)

Nilsu Yılmaz Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.77 cm, kilosu 50, yaşı ise 2021 yılı itibariyle 21’dir. Resmi sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmakta her geçen gün başarılı oyunculuk kariyerinin yanı sıra hayran kitlesi de artmaya devam etmektedir. @nilsuyillmaz olarak kullandığı resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 92,2bin civarındadır.

Maalesef aslen nereli olduğu ve sevgilisi var mı? varsa kim? sorularının cevaplarına henüz ulaşılamamıştır. Günümüzde yaşantısını doğup büyüdüğü İstanbul’da sürdürmektedir.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz