Benan Saraç

Benan Saraç hakkında merak edilenler. Kısaca kariyeri, biyografi ve hayatı.

Benan Saraç Kimdir?

Benan Saraç iş insanı, girişimci. Uluslararası İşletme Bölümü mezunu olan başarılı isim, yurt dışında çeşitli yerlerde çalışmıştır.

Amerika Birleşik Devletlerinde bir firmada ithalat ve ihracat görevinde bulunmuştur. Türkiye’ye döndükten sonra hava taşımacılığı firmalarında çalışmalarını sürdürmüştür. Daha sonra Bilişim Sistemleri Bölümü’nde eğitim alan Saraç, tekrar Amerika’ya dönmüştür.

İlerleyen süreçte Dr. Ender Saraç ile tanışmış ve tekrar Türkiye’ye dönmeye karar vermiştir. Sağlık alanında çalışan Saraç, İstanbul’da Hemeopati Derneği’nin kurulmasında rol üstlenmiştir. Reiki, Su-Jok gibi alternatif tıp alanında çeşitli eğitimler almıştır.
benan sarac1 jpg

Benan Saraç Nereli?

Benan Saraç doğma büyüme aslen İstanbul’ludur.

Benan Saraç Kaç Yaşında?

Benan Saraç 43 yaşındadır. Doğum tarihi 12 Nisan 1980, burcu ise koç’tur.

Dr. Ender Saraç ile evlidir. Amerika’da dünyaya gelen bir kız ve bir erkek olmak üzere iki evlat sahibidir.

Mesleği ne iş yapıyor? sorularınında sorulduğu ünlü isim kurucu ortağı olduğu Hay Clinic ile yurt dışında yatırımlarını sürdürüyor. Türk sağlık sektörünün kalitesini uluslararası arenaya taşımaya devam eden Saraç, “Yılın Uluslararası Girişimci İş Kadını ödülü” nün sahibi olmuştur.

10 seneden fazladır, bütünsel sağlık, antiageing, wellness, sağlıklı yaşam, yetişkin ve çocuklarda sağlıklı beslenme, ayurvedik beslenme, çay baharat ve yağların kullanımı, hamilelik ve sonrasında beslenme, spor, bakım gibi konuların yanı sıra ruhsal ve zihinsel sağlık üzerine de öğretilerini Dr. Ender Saraç ekolünden yetişerek almıştır.

Dr.Ender Saraç ile beraber organize ettiği sağlık, meditasyon ve şifa kampları yanı sıra ayrıca kendisi dünyaca ünlü şifacılar ve alanında uzman doktorlarla workshop seminer ve eğitimler organize etmektedir. Dünyaca ünlü danışman Shaman Durek’in Türkiye temsilciliğini yapmıştır. Kendisinin spiritüel alanda öğrencisi de olarak Türkiye’deki çalışmalarında asistanlığını üstlenmiştir.

Ekran önü eğitimi ve oyunculuk dersleride alan Saraç, İstanbul’da Sağlık Güzellik Wellness üzerine hizmet veren Hay Sağlık Merkezi’nin, Dr. Ender Saraç ile beraber işletmeciliğini ve yöneticiliğini yapmaktadır.

Resmi twitter hesabı @benansarac, resmi instagram hesabı ise @benansarac ‘tır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz