Batuhan Bayar

0

Batuhan Bayar TRT 1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar isimli dizinin oyuncu kadrosuna Niko karakteri ile giriş yapmıştır. Yakışıklı oyuncu hakkında ise kısa süre içinde bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? gibi. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Batuhan Bayar Kimdir? Nereli?

Henüz 5 yaşında iken müzik ile bir hayli ilgili olduğunu belirtmiştir. Hatta o yaşlarda iken çevresindekileri ve gittiği mekanlarda Neşet Ertaş’ın türküleri ile herkesi şaşkına çevirmiştir. Doğma büyüme İstanbul’lu olan başarılı oyuncu ilkokul döneminde müsamereler de oyuncak gitar ile Erkin Koray ve Barış Manço şarkılarını söylemeye başlamıştır. Zamanla sesine güveni artmış, Lise ve Üniversitede özel günlerde sahne almaya başlamıştır. Hatta o dönemlerdi bir müzik grubu ile sahne almıştır. Gitar kadar olmasa da Bağlamada da iddialıdır. İki enstrümanı da kendi çabaları ile öğrenmiştir.

En sevdiği hobileri arasında doğa ile başbaşa kalmak var diyebiliriz. Özellikle bahar aylarında sık sık kamp ve karavan tatili yapmaktadır. Odun toplamak, ateş yakmak ve doğada meditasyon yapmak ruhunu dinlendirmektedir. Yakın dönemde oyunculukda oldukça iddialı olan Batuhan Bayar Altın Portakal ödülünü kazanmak gibi bir hayale sahiptir. Hayalperest olmasının yanında oldukça da çalışkan olan yakışıklı isim çalışırken hiç bir zaman yorulmadığını aksine beslendiğini dile getirmiştir.

2021 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar adlı dizide Niko karakterini üstlenmiştir. Dizide Engin Altan Düzyatan, Caner Topçu, Ulaş Tuna Astepe ve Yetkin Dikinciler de rol almıştır. Daha önce reklam filmlerinde yer almış ayrıca Aile Hükümeti adlı film de rol almıştır.

Batuhan Bayar Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.86 cm, kilosu ise 85’dir. Uzun boyu, düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile genç kızların gözdesidir. Henüz doğum tarihi bilgilerine tam olarak ulaşamadığımız yakışıklı oyuncunun bazı kaynaklarda doğum tarihi 1991 olarak geçmektedir. Ancak kesin bir bilgi değildir. PH7 Entertainment bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz