Ava Yaman

Ava Yaman Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Derdim Var dizisine Özge karakteri ile dahil olmuştur. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Ava Yaman Kimdir?

Ava Yaman tiyatrocu, sinema, film ve dizi oyuncusu. Layla Şirin menajerlik oyunculuk ajansı bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. İlk profesyonel dizi oyunculuk deneyimini 2023 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Derdim Var isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizide Özge karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Bir Derdim Var dizi oyuncuları Birce Akalay, Mert Fırat, Erdem Şenocak, Başak Gümülcinelioğlu, Neslihan Arslan, Ata Artman, İdil Sivritepe, Engin Hepileri, Esila Umut, Ezgi Gör, Ataberk Mutlu ve Efe Poylu gibi isimlerden oluşmuştur.

Genç isim oyunculuk kariyerinin yanı sıra müzik ile de ilgilenmektedir. Sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ilede bunu gözler önüne seren Ava, hem şarkılar seslendirmekte, hemde gitar çalabilme yeteneğine de sahiptir.

Ava Yaman Kaç Yaşında?

Ava Yaman 17 yaşındadır. Doğum tarihi 2006.

Ava Yaman Nereli?

Ava Yaman doğma büyüme aslen İstanbul’ludur.

Oynadığı Diziler:

Bir Derdim Var (Özge) (Kanal D)

Resmi instagram hesabı @ava.yaman ‘dır.
ava yaman1 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz