Atalay Göktaş

0

Atalay Göktaş Teşkilat isimli dizi de canlandırdığı Andreas Schubert karakteri ile büyük merak uyandırmıştır. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Atalay Göktaş Kimdir?

Atalay Göktaş tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Göktaş, günümüzde oyunculuk çalışmalarını RH + Menajerlik bünyesinde devam etmektedir.

Atalay Göktaş Nereli?

Atalay Göktaş doğma büyüme aslen Ankara’lıdır.

Günümüze kadar pek çok sinema, tiyatro ve diziler de rol almıştır. En son Teşkilat isimli dizi de Andreas Schubert karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Atalay Göktaş Kaç Yaşında?

Atalay Göktaş 40 yaşında, doğum tarihi 4 Ağustos 1981.

Kaleiçi, Kod Adı, Kod Adı Kaos, Biz İki Kişiyiz, Gümüş Lale Burası Osmanlı 1711/ Sır Kanunu ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi projeler de rol almıştır. Teşkilat isimli dizi de Andreas Schubert, Alef isimli dizi de ise Kaan karakteri için kamera karşısında yer almıştır. Teşkilat adlı dizi de Ezgi Şenler, Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Gürkan Uygun, Mehmet Usta, Mesut Akusta ve Oğuzhan Kayra Koç gibi isimler de rol almıştır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @atalaygok. Ayrıca @a.sketchstory isminde kara kalem ve çizim çalışmalarını paylaştığı instagram hesabı bulunuyor. Kişisel instagram hesabı gizli, ancak a.sketchstory hesabı kullanıcılar için açıktır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz