KimNereli.net

Aslı Şen

Aslı Şen Kimdir?

Aslı Şen
Gerçek adı: Aslı Şen
Doğum Tarihi: 07/09/1977 (42 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli (Metin Şen ile)
Burç: Başak
Meslek: Girişimci İş Kadını
Mezuniyet: Bilkent Üniversitesi
Doğum yeri: İstanbul

Aslı Şen Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Aslı Şen Fenerbahçe Kulübü’nün efsane başkanlarından olan Ali Şen‘in oğlu Metin Şen ile evlidir. Hakkında ise bir çok soru merak konusudur. Nereli? kaç yaşında? kimdir? ailesi gibi. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1977 yılının Eylül ayında aslen İstanbul’da dünyaya gelmiş Başak burcudur. Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından yurtdışında pazarlama üzerine de eğitim almıştır. Daha sonra İstanbul’a dönmüş ve 1.5 sene kadar bir prodüksiyon firmasında çalışmış ardından 2 sene halkla ilişkiler alanında tecrübe edinmiştir. Evli olduğu dönemdede çalışmış ancak hamileliğin ardından çalışmayı bırakmıştır.

Aslı Şen günümüzde ise girişimci, iş kadını ve kozmetikçi olarak iş hayatını sürdürmektedir.

Ashley Joy isimli markayı kurmuş, hamilelik döneminde kullanmaya başladığı Yağlar ve doğal ürünle,e daha sonra kozmetik merakı ile sektöre giriş yapmasına neden olmuştur. Markanın ismini yurt dışında iken arkadaşlarının kendisine Ashley dediklerini, Joy kelimesinin İngilizce anlamının ise soyadı olduğunu belirtmiştir.

Evde oturmaktan hoşlanmayan ve her zaman yenilikleri takip eden ve paylaşmayı seven Aslı Şen, ilerleyen süreçte kozmetik üzerine Youtube kanalı açmış ve takipçilerine paylaşımlarda bulunmuştur. Kanalın en büyük farkı samimi ve araştırmacı olmalarıdır. Ayrıca kanalda Arzu Sabancı, Yasemin Özilhan ve Zeynep Yılmaz gibi konukları ile bu işin uzmanları ile de yararlı sohbetler gerçekleştirmişlerdir.

Ashley Joy’un yanı sıra Bellamom mağazasının da kurucusu olan Aslı Şen bir arkadaşı ile Bellamom’u ortak olarak faaliyete geçirmiştir.

Aslı Şen evlilik hayatı, eşi, çocukları;

Metin Şen ile evlidir. Bir röportaj’da eşi ile yazlık arkadaşı olduklarını kız kardeşi Suzan Hanımın çok yakın arkadaşı olduğunu belirtmiştir. Evlilik öncesinde 2-3 ay kadar kısa bir flört dönemi olsada 25 yılı geçkin bir tanışmışlıkları mevcuttur. Bir süre yurt dışına gittikten sonra ayrılmaya karar vermişlerdir. Ancak ayrılığa karar verdikten 2 sene sonra evlilik kararı almış ve 6 ay sonra evlenmişlerdir. Bu evliliğinden Berke ve Batu isimlerinde iki oğlu vardır.

İş hayatı ve mutlu aile hayatı ile her zaman medya ve magazin dünyasının saygı duyduğu ünlü isimler arasında yer almaktadır.


Etiketler: ,

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Aslı Şen
Gerçek adı: Aslı Şen
Doğum Tarihi: 07/09/1977 (42 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli (Metin Şen ile)
Burç: Başak
Meslek: Girişimci İş Kadını
Mezuniyet: Bilkent Üniversitesi
Doğum yeri: İstanbul
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

370.334 kez okundu

2.

Tarık Akan

288.905 kez okundu

3.

Yusuf Aktaş

239.110 kez okundu

4.

Mustafa Miraç Kaya

223.892 kez okundu

5.

Tarkan

216.268 kez okundu

6.

Volkan Demirel

215.965 kez okundu

7.

Emre Mor

190.617 kez okundu

8.

Ersay Üner

186.152 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

174.538 kez okundu

10.

İrem Derici

169.983 kez okundu