Aslı Kaya

0

Aslı Kaya kimdir? Şüphesiz Türkiye’nin en yakışıklı kızı olarak bilinen Aslı Kaya kaç yaşında? Karizması ve doğal olmasıyla Youtube’da isim yapan Aslı Kaya hakkında merak edilenlerin ardı arkası kesilmedi. Özellikle Aslı Kaya’nın sevgilisi kim? Aslı Kaya’nın sevgilisi var mı? Soruları popülerlik taşıdı. Aslı Kaya kimdir?

Aslı Kaya Kimdir? Kaç Yaşında?

Bakırköy Devlet Hastanesinde 16 Aralık 1989 tarihinde dünyaya gözlerini açan Aslı Kaya şuan 32 yaşındadır. İstanbul da dünyaya geldiği bilinmektedir. İstanbul’da dünyaya gelen Aslı Kaya’nın halen İstanbul’da oturduğu bilinmektedir.

‘Hayatımı Çiziyorum’ videosunda babası Mehmet’in kendisi için çok uzun olacağından söz ettiğinden bahsetmiştir. Daha sonra babası akciğer kanserinden vefat etmiştir. Aslı Kaya’nın boyu 1.57’dir. Kilosu ise 53’dür. Aslı Kaya’nın eğitim hayatı ise Kırklareli Üniversitesi Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü’nde devam etmiştir. Daha sonra Beykent Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü’nü kazanarak burada üniversite hayatını noktalamıştır.

Aslı Kaya’nın Sevgilisi

Bir zamanlar Kedi Mari ile YouNow’da canlı yayınlar açarak popüler olmayı başaran Aslı Kaya geçtiğimiz senelerde Kedi Mari’nin kendisini aldattığını bu yüzden ilişkilerinin bittiğini ifade etmişti. Daha sonrasında adı oyuncu Demet Özdemir ile aşk yaşadığı iddialarına karıştı. 2014 senesinde 2 yıl oyuncu Demet Özdemir ile aynı evde kaldıklarını canlı yayında ağzından kaçıran Aslı Kaya’dan sonra oklar Demet Özdemir’e çevrilmişti. Lakin Özdemir’den herhangi bir açıklama gelmemişti.

Şuan sevgilisi olup olmadığı merak edilen Aslı Kaya’nın adı uzun zamandır birisiyle anılmadı. Çekmiş olduğu bir soru cevap videosunda ”Evet evlenmeyi düşünüyorum, ayın 32’sinde. Kim olduğunu ama bilmiyorum.” ifadesine yer verdi. Şuan herhangi bir kişiyle anılmayan Aslı Kaya’nın bir zamanlar Nora Tokhosepyan ile aşk yaşadığı düşünüldü. Lakin ikili her defasında aynı evde oturan yakın 2 arkadaş olduğundan söz etti.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz