Asir Fikri Gündoğdu

Asir Fikri Gündoğdu hakkında merak edilenler. Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1993 doğumlu yakışıklı oyuncu Asir Fikri Gündoğdu İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Maalesef henüz aslen nereli olduğu, boyu ve kilosu gibi merak edilen bilgilerine ulaşılamamıştır.

Doğup büyüdüğü İstanbul Şehri’nde İlköğretim ve Ortaokul tahsilini tamamlayan Gündoğdu, 2016 ve 2018 yılları arasında Cüneyt Sayıl Atölye’de oyunculuk eğitimleri almıştır. 2019 senesinden beridir ise Tiyatro Teras bünyesinde Tiyatro çalışmalarını sürdürmektedir.

Asir Fikri Gündoğdu Bay Yanlış;

2020 yılında başrollerini Özge Gürel ve Can Yaman‘ın üstlendiği Bay Yanlış isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş, dizide Ebru’nun nişanlısı olan Kerem Soydan karakterine hayat vermiştir. Bay Yanlış dizisi ilk dizi oyunculuk deneyimini gerçekleştirdiği proje olmuştur.

Yakışıklı oyuncu vakit buldukça seyahat etmek ve satranç oynamaktan büyük keyif almaktadır. Menajerlik görevini üstlenen Cüneyt Sayıl ve İlker Bilgi’den oyunucluk konusunda büyük destek almıştır. 9 aylık eğitim programı neticesinde Tiyatro Teras’ta “Bir Oyuncu Doğuyor”un, 19/20 mezunu olmuştur. Youtube video kanalında Asir Gündoğdu’nun “DR.STOCKMANN” Monoloğu başlıklı videosu bulunmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz