Ant Anstead

0

Ant Anstead DMAX ekranlarında yayınlanan Tamir Ustası isimli programı sunmaya devam etmektedir. Eski bir polis memuru ve profesyonel futbolcudur. Hakkında ise ekran severler tarafından kimdir? nereli? evli mi? kariyeri gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ant Anstead Kimdir?

1979 yılının Mart ayında dünyaya gelen tam ismi ile Anthony Richard Anstead Plymouth, Devon, İngiltere doğumludur. Çocukluk yılları Ely, Cambridgeshire ve Hertfordshire’de geçmiştir. Günümüzde televizyon sunucusu, araba üreticisi, motor uzmanı ve sanatçı olarak kariyerini sürdürmektedir. Ancak geçmiş yıllar da bambaşka bir meslekten bu günlere gelmiştir. 1999 senesinde Hertfordshire Constabulary ardından Bishop’s Storford’da görev yapmıştır. Bir süre sonra Cheshunt polis karakoluna atanmıştır.

Welwyn Garden City’de iken Taktik Ateşli Silahlar Ekibinin üyesi olarak görev yapan Ant Anstead, olağanüstü çalışma ve becerisi ile İngiltere’de en genç silahlı subay ve cesaret ödülü almıştır. Tüm bu başarılarına rağmen hayallerinin peşinden gitmek istemiş ve araba yapımına girmek için 2005 yılında polislikten istifa etmiştir.

Ekran severler tarafından özellikle, Channel 4 otomotiv Şovu ile hatırlanmaktadır. Programı Philip Glenister ile birlikte hazırlayıp sunmuştur. İlk zamanlar müşterileri için arabaları restore etmeye başlamış, rekreasyon arabaları ve tek seferlik arabalar yapmıştır. Kısa sürede ciddi bir müşteri kitlesine ulaşmış ve dünya çapında müzelerde barındırılan olağanüstü heykeller ve sanatlar icra etmiştir. Ayrıca, araba ticareti’nin yanı sıra medyada ve televizyon dünyasında yer almaya başlamıştır.

2014 yılında kendi ismini taşıyan televizyon yapım şirketi Ant Anstead Limited’i kurmuştur. Dünyanın En Pahalı Arabaları, Otomobil Aşkına ve Arabaların Sevgisi gibi programları hazırlayıp sunmuştur.

James May ve Kate Humble ile birlikte BBC belgeseli Two live show’da sunucu olarak görev almıştır. Ayrıca bir çok kaynakta geçmiş yıllarda profesyonel olarak futbol oynadığı da belirtilmektedir.

Ant Anstead Boyu, Kaç Yaşında? Evli mi?

Boyu 1.88 cm, kilosu 81, burcu ise koç’tur. 2021 yılı itibariyle 42 yaşındadır. 2005 yılında evlendiği ilk eşi Louise Anstead ile 2017 yılında boşanmıştır. Evliliği tam 12 yıl sürmüştür. Ardından 2018 senesinde Christina El Moussa ile evlenmiştir. Ancak bu evliliği de kısa sürmüş ve 2020 yılında boşanmıştır. Louise anstead’dan Amelie ve Archie isimlerinde iki çocuğu vardır. Christina ile evliliğinden ise Hudson London Anstead isminde bir oğlu vardır.

@ant_anstead olarak kullandığı resmi instagram hesabında günümüz itibariyle 375bin civarında takipçisi bulunmaktadır. En büyük hobisi bilindiği üzere arabalardır. Arta kalan zamanını ise çocuklarına ayırmakta, sık sık onlarla vakit geçirmektedir. İyi bir babadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz