Zulay Pogba

Zulay Pogba dünyaca ünlü futbol yıldızı Paul Pogba’nın eşidir. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi vb. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Zulay Pogba Kimdir? Nereli?

1994 yılında dünyaya gelen güzel isim Bolivya asıllıdır. Bolivya’nın Robore kasabasında doğmuş büyümüş, 2017 yılında Paul Pogba ile tanışmıştır. Bu evliliğinden iki oğlu vardır. Tam ismi Maria Zulay Salaues olan güzel evlendikten sonra Zulay Pogba ismini kullanmaya başlamıştır. Kendisi gibi ülkesinde tanınmış olan Gabriela ve Carla isimlerinde model olan iki kız kardeşi vardır.

Bolivya Üniversitesi İşletme Bölümü’nde eğitim görmüş ancak eğitimini yarıda bırakarak Kaliforniya’ya yerleşmiştir. Zengin bir ailede doğan ünlü isim, Amerika’da bir süre model olarak bir çok ünlü marka ile çalışmalar da bulunmuştur. Hem Amerika’da, hem de ülkesi Bolivya’da tanınan bir modeldir. Ayrıca ilk zamanlar Kaliforniya’da emlak sektöründe çalışmıştır. Ipanema Sandalet’in sözcüsü ve hatta Bayan Expobelleza olarak taç giymiştir.

Zulay Pogba Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.73 cm, kilosu ise 58’dir. 2021 yılı itibariyle yaşı 27’dir. @zulaypogba olarak kullandığı resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 588bin civarındadır. Güzel isim boş vakitlerini çocukları ile değerlendirmektedir. Ayrıca yemek yapmayı çok sevmekte, özellikle Meksika mutfağını tercih etmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz