Zeynep Güldoğan

Zeynep Güldoğan 2018 yılında Gülperi adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Peki kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? Daha önce hangi dizilerde oynadı, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılında dünyaya gelen Zeynep Güldoğan’ın annesi Tijen Hanım, babası ise Vehbi Bey’dir. Hande Gül isminde bir ablası vardır. Geçmiş yıllarda uzun süre bale yapmıştır. Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitim hayatını sürdürmektedir.

Zeynep Güldoğan’ın aldığı eğitimler ise, TASIS Light Camera Action, UCLA Dans ve Oyunculuk, Hilal Saral Atölye Kamera Önü Oyunculuk, Müjdat Gezen Sanat Akademisi – Yaratıcı oyunculuk, Harika Uygur Bu Rol Senin Atölyesi, Shine Casting Akademi, Süeda Çil ve Ayla Algan Kamera önü Oyunculuk eğitimi.

Günümüzde Show Tv ekranlarında yayınlanan Gülperi isimli dizide Songül karakterini canlandırmaktadır. Daha önce Fazilet Hanım ve Kızları adlı dizinin oyuncu kadrosuna 5. bölümde dahil olmuştur. Ayrıca Elidor ve SÜtaş ayran reklam filmlerinde yer almıştır.

Zeynep Güldoğan bazı kaynaklardan edinilen bilgilere göre İzmir Karşıyaka’lıdır. Ancak bu kesin bir bilgi değildir. Maalesef boyu ve kilosu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz