Zeynep Aleyna Şen

Zeynep Aleyna Şen hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? nerede okuyor? eğitimi, sosyal medya hesapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1997 yılının Temmuz ayında Denizli’de dünyaya gelmiştir. Uzun yıllar babasının işi nedeniyle yaşantısını Ordu Ünye’de sürdürmüş, aslen ise İzmir’lidir. Sık sık takipçileri tarafından Ünyelimisin sorusu ile karşı karşıya kalmış ve bir videosunda bu konuya açıklık getirmiştir. Burcu yengeç, yükseleni aslan, boyu 1.65 cm, kilosu ise 55’tir. Babası kimya mühendisidir, kendisinden büyük bir ablası vardır. Saçlarının gerçek rengi küllü kumral, göz rengi koyu kahverengi, beden numarası ise 36…

Zeynep Aleyna Şen hakkında kısa soru, cevaplar;

Vücudunda toplam 17 tane dövmesi vardır. Dövmeleri hakkında bir video hazırlayacağını belirtmiştir. İlk dövmesini Ordu’da yaptırmıştır. Hayattaki motton nedir sorusuna ise, aslında bir mottom yok, sadece hatırlayacağım bir hayat yaşamaya çalışıyorum demiştir. Üst üste bir kaç kolye takmayı, yada sade ve büyük bir kolye takmanın yanı sıra, bileklik ve saat takmayı seviyor. En sevdiği aksesuarın ise güneş gözlüğü olduğunu, hatta güneş gözlüğünün kendisi ile özdeşleştiğini onun için artık bir aksesuardan fazlası olduğunu dile getirmiştir. İnstagram ve youtube için kendisinin bir hobi olduğunu, bunu bir iş olarak görmediğini belirtmiştir. Yüzyüzeyken Konuşuruz adlı müzik grubunu dinlemekten keyif almaktadır.

En beğendiği Türk youtuber isimler, Sude Alkış ve Duygu Özaslan. Spor yapmakta, kick boks ile uğraşmanın yanı sıra fonksiyonel antrenman yapmaktadır.

Dini inancı nedir?

Müslümanım, ama kime göre neye göre. Hep soruyorsunuz, hac takıyorsun, hristiyanmısın diye, hac veya farklı bir kolye takmak bir tercih, tamamen bir sembol. Hac kolyesi takıyorsun diye hristiyan olmuyorsun, bu çok dar bir görüş, bana göre yanlış. Açıklamasında bulunmuştur.

Sevgilisi var mı?

Sorunun cevabı evettir. Sevgilisinin ismi Berkay’dır. Okulda tanıştıklarını belirtmiştir.

Sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı Zeynep Aleyna Şen, Youtube video kanalında makyaj – vlog içerikleri ile video paylaşımlarını sürdürmektedir. 14 Şubat 2011 tarihinde açtığı youtube kanalında ciddi bir abone sayısına sahiptir.

Günümüzde eğitim hayatını da sürdüren Aleyna Şen, İstanbul Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım Bölümü’nde okumaktadır. Bir dönem yaşantısını eğitim için gittiği İngiltere’de sürdürmüştür.

Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 179bin, twitter hesabında ise 3000 civarındadır. Youtube video kanalında ise 25,9 B abonesi bulunmaktadır.

2019 yılında Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan Exatlon Challenge isimli yarışma programına katılmış ve Dominik’e gitmiştir.

Zeynep Aleyna Şen en son oyunculuk dünyasına giriş yapmış, Star Tv ekranlarında yayınlanan Sol Yanım adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizi de Hülya karakterini canlandırmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz