Zeo Jaweed

Zeo Jaweed rap müzik dünyasının başarılı isimlerindendir. Müzik severler tarafından hakkında bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca müzik kariyeri, şarkıları, albümleri, biyografi ve hayatı.

Zeo Jaweed Kimdir?

Zeo Jaweed rap sanatçısı, besteci ve söz yazarıdır. 1989 yılında İstanbul Kadıköy’de doğmuştur. Rap müziğe 2005 yılında Zeus isimli albümüyle giriş yapmıştır. Zeus ismini kullanarak bir çok organizasyonda yer almıştır.

Geçtiğimiz yıllarda, Acun Ilıcalı‘nın programı Yetenek Sizsiniz isimli programa katılmış ve finale kadar yükselmiştir. Ayrıca ” O Ses Türkiye Yarışması’na da katılarak gösterdiği performans ile seyircilerin beğenisini kazanmıştır.
Zeo Jaweed4

Zeo Jaweed Gerçek Adı Nedir?

Zeo Jaweed’in gerçek ismi Tolga Cavit Güler’dir.

Zeo Jaweed Kaç Yaşında? Boyu

Zeo Jaweed 32 yaşında ve 1.75 boyundadır. Doğum tarihi: 12 Kasım 1989, burcu ise akrep’tir.

Resmi instagram kullanıcı ismi @zeo_jaweed ‘in günümüz itibariyle 29,9bin civarında takipçisi bulunuyor.

Günümüze kadar, rap tarzı müzik ile bir çok organizasyonda bulunmuş ve bir çok kişinin albümünde hem prodüksiyon hemde şarkı vererek destekte bulunmuştur. Toplam 6 albüm kaydı bulunmaktadır.

Zeo Jaweed Evlimi?

Zeo Jaweed 15 Ekim 2021 tarihinde Livia Çelebi Güner ile evlenmiştir. Sosyal medya hesabından da eşi olan düğün resmine şu notu düşmüştür. “Bu mutlu ve heyecanlı günümüzde bizimle mutluluğunu paylaşıp heyecanımıza ortak olan herkeze teşekkür ederim”
Zeo Jaweed1


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz