Yusuf Can Sarıyel

Yusuf Can SARIYEL İnstagram dünyasında dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış, başarmaya da devam eden bir fenomendir. Bu nedenle özellikle takipçileri ve sevenleri tarafından bir çok soru merak konusu olmuştur. Aslen nereli? kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? eğitimi, sevgilisi var mı? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Yusuf Can Sarıyel 1992 yılının Ekim ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Baba tarafından ise memleketi aslen Ardahan’dır. Boyu 1.70 cm, kilosu 69, burcu ise Terazi’dir. Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünde lisans eğitimine devam etmekte, eğitim hayatını sosyal medyada ki başarısı ile bir arada yürütmektedir.

İnstagram üzerinde popülerliğinin giderek artması nedeni ile birçok yapımcının dikkatini çeken başarılı isim, bugüne kadar bir çok kez dizi, reklam ve film teklifleri almıştır. Ayrıca TikTok uygulamasında yılın komedyeni ödülünü almaya hak kazanmıştır. Günümüzde İnstagram ile birlikte YouTube üzerinde düzenli olarak içerik üretmeye devam etmektedir.


1 Yorum

  1. Yusuf çok başarılı bir fenomen kendisini çok beğenerek izliyorum. Terbiyeli ve Düzgün bir insan olduğunu cok duyuyorum . Başarılarının devamını diliyorum.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz