Yıldız Yakar

0

Yıldız Yakar hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? evli mi? eğitimi, aslen nereli? doğum tarihi, burcu nedir? Ünlü sunucunun kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1985 yılının Kasım ayında dünyaya gelen Yıldız Yakar aslen Antalya, Alanya’lıdır. İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat ve Tasarım Bölümü mezunudur. Uzun süre eski SkyTürk kanalı bünyesinde spor haberleri sunmuştur. Günümüzde ise kanalın yeni ismi olan TV360 ekranlarında Gezmek Olsun isimli programı hazırlayıp sunmaktadır.

Özellikle yaptığı başarılı röportajları ile dikkatleri üzerine çeken Yakar’ın bazı kaynaklarda (kesin bir bilgi değildir) Galatasaray taraftarı olduğu belirtilmektedir. Ancak profesyonel iş hayatı ile özel hayatını karıştırmadan profesyonel olarak kariyerini çalışmalarını sürdürmektedir. Abdullah Avcı, Burcu Çetinkaya, Ayşenur Yazıcı ve Reyhan Karaca gibi bir çok ünlü ile yaptığı röportajlar büyük bir ilgi görmüştür.

Yıldız Yakar evli mi?

Sorunun cevabı evettir. 23 Şubat 2020 tarihinde evlenen başarılı sunucu’nun eşi ile ilgili maalesef hiç bir bilgiye ulaşılamamıştır. İnstagram hesabındanda anlaşılacağı üzere Mia isminde bir köpeği vardır. Günümüz itibariyle yaşantısını İstanbul’da sürdürmekte olan başarılı sunucu resmi sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabındaki takipçi sayısı 32bin civarındadır. Yay burcudur, ancak henüz boyu ve kilosu gibi diğer bilgilerine ulaşılamamıştır.

Resmi sosyal medya hesapları;

? yildiz.yakar@tv360.com.tr
www.twitter.com/YILDIZyakar
https://www.instagram.com/yildizyakar/

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz