Yıldız Yakar

Yıldız Yakar Tv360 (Skytürk) Spor Spikeri olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? evli mi? eğitimi, aslen nereli? doğum tarihi, burcu nedir? Ünlü sunucunun kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Yıldız Yakar Kimdir? Nereli?

Yıldız Yakar haber spikeri, sunucu, moderatör. Babası Simtel-Profilo Alanya yetkili satıcısı Yakar Ticaret sahibi Hilmi Yakar Alanya’nın tanınmış simalarındandır. İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat ve Tasarım Bölümü mezunudur. Uzun süre eski SkyTürk kanalı bünyesinde spor haberleri sunmuştur. Günümüzde ise kanalın yeni ismi olan TV360 ekranlarında Gezmek Olsun isimli programı hazırlayıp sunmaktadır. Küresel Gazeteciler Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Özellikle yaptığı başarılı röportajları ile dikkatleri üzerine çeken Yakar’ın bazı kaynaklarda (kesin bir bilgi değildir) Galatasaray taraftarı olduğu belirtilmektedir. Ancak profesyonel iş hayatı ile özel hayatını karıştırmadan profesyonel olarak kariyerini çalışmalarını sürdürmektedir. Yıldız Yakar Abdullah Avcı, Burcu Çetinkaya, Ayşenur Yazıcı ve Reyhan Karaca gibi bir çok ünlü ile yaptığı röportajlar büyük bir ilgi görmüştür.

Yıldız Yakar Nereli?

Yıldız Yakar aslen baba tarafından Antalya Alanya’lıdır. 1985 yılının Kasım ayında Alanya’da dünyaya gelmiştir.

Yıldız Yakar Boyu, Kaç Yaşında? Evlimi?

Yıldız Yakar 38 yaşında ve 1.68 boyundadır. Kilosu 52, burcu ise yay’dır.

Evli mi? sorusunun cevabı evettir. Bilgisayar Mühendisi ve yazılım şirketi sahibi Mustafa Aksoylu ile 24 Ekim 2020 tarihinde İstanbul Bakırköy Evlendirme Dairesi’nde nikahı gerçekleşmiştir.

Resmi sosyal medya hesapları;

Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. İnstagram hesabındanda anlaşılacağı üzere Mia isminde bir köpeği vardır. Günümüz itibariyle yaşantısını İstanbul’da sürdürmekte olan başarılı sunucu resmi sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabındaki takipçi sayısı 35,9bin civarındadır.

İnstagram Hesabı: @yildizyakar
Twitter Hesabı: @YILDIZyakar

2 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz