Yiğit Ömer Özkan

0

Yiğit Ömer Özkan Emanet adlı dizi için kamera karşısına geçmiştir. Minik oyuncu hakkında kaça gidiyor? kaç yaşında? ve daha bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Yiğit Ömer Özkan Kimdir?

Yiğit Ömer Özkan Hande Aytar Ajans bünyesinde oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Ortaokul eğitimine devam eden Yiğit Ömer daha önce, Cezayirli Gazi Hasan Paşa İlköğretim Okulunda eğitim görmüştür.

Eğitimi ile birlikte oyunculuk hayatını da sürdüren Ömer Yiğit ilk dizi oyunculuk deneyimini Emanet isimli dizi ile yaşamıştır. Emanet adlı dizi de Yaman’ın (Halil İbrahim Ceylan) çocukluk yılları için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de ayrıca, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, Gülderen Güler, Gülay Özdem, Tolga Pancaroğlu, Volkan Yıldırım, Derya Oğuz Ertün, Osman Aydın, Adnan Mehmet Ali Aslan, Hilal Yıldız, Gözde Gürkan, Binnaz Ekren ve Zeynep Naz Eyüboğlu gibi isimler de rol almıştır.

Yiğit Ömer Özkan Kaç Yaşında?

Yiğit Ömer Özkan 12 yaşındadır. Doğum tarihi 7 Şubat 2012, burcu ise kova’dır. 2012 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @yigitomerozkan ‘dır. Hesap annesi tarafından yönetilmektedir. Minik oyuncunun takipçi sayısı ise günümüz itibariyle 4bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz