Yiğit Koçak

Yiğit Koçak hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? evli mi? oynadığı diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

İnternet dünyasında Vine Fenomeni olarak tanınan Bilal Yiğit Koçak çektiği videolar ile dikkatleri üzerine çekmiştir. 1995 yılında dünyaya geldi. Samsun Anadolu Lisesi, Akademi 35,5 mezunudur. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümü’nde sürdürmektedir. Boyu 1.88 cm, burcu ise Terazi’dir.

2017 yılında Atv ekranlarında yayınlanan Seni Kimler Aldı isimli dizi ile oyunculuk kariyerine adım atmış, dizide Mehmet karakterini canlandırmıştır. Daha önce D-Smart, KFC firmalarının reklam filmlerinde yer almıştır. 2019 yılında ise Atv ekranlarında yayınlanan Kimse Bilmez adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Bu dizide ise Sevda’nın kardeşi Sinan karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmüştür.

Aslen Samsun’ludur ve Samsun’da dünyaya gelmiştir. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.


Yiğit Koçak eğitim hayatı;

Tarkan Karlıdağ Kamera Önü Oyunculuk Atölyesi (2016)
Haliç Üniversitesi Devlet Konservatuvarı / Tiyatro Bölümü (2018)
Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümü

Oynadığı diziler;

Kimse Bilmez (Sinan – 2019)
Seni Kimler Aldı (2017)

Reklam çalışmaları;

D Smart Reklam Filmi
KFC Reklam Filmi

Özel yetenekleri arasında ise bateri, gitar, yüzme, fitness, basketbol, futbol ve muay-thai bulunmakta, ayrıca çok iyi karadeniz şivesine sahiptir.

Buket Kahraman – Talent Management bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. En fazla merak edilen soruların birisi ise sevgilisi var mı? varsa kimdir? maalesef bu sorunun cevabına henüz ulaşılamamıştır.

2 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz