Yeşim Kuzu

Yeşim Kuzu hakkında merak edilen kitapları, eğitimi, çalışmaları, medeni durumu, doğum tarihi, doğum yeri gibi bir çok sorunun cevabı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1981 yılında dünyaya gelen Senem Yeşim Kuzu aslen Aydın Söke doğumludur. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur.

Başarılı bir eğitim hayatının ardından, iş hayatında da başarılı olabilmeyi kendisine görev edinmiştir. Zaman zaman başarısızlıklar yaşayıp hayal kırıklıklarına uğrayıncaya, başarının bir görev olmadığını anlayıncaya kadar diye konu ile ilgili düşüncelerini belirtmiştir. Bu nedenle hayatındaki negatif kayıtları değiştirmeye ve kişisel değişim serüvenine adım atmaya karar vermiştir.

Yeşim Kuzu çalışmaları, kariyeri;

Bu serüvende bir çok öğreti ile karşılaşmış, ancak Theta DNA şifa tekniği’nin hepsinden farklı olduğunu, bu nedenle DNA tekniği üzerine uzmanlaşmaya karar verdiğini dile getirmiştir. Eğitimlerini ve uygulamalarını bu teknik üzerine yapmaktadır.

Bu teknikte Certified of Science ve Master Eğitmenim yani en üst düzey eğitmenlik derecesine sahip olan Kuzu, bu tekniğin kurucusu Vianna Stibal’a asistanlık yapan ve yapmaya devam eden ilk ve tek TÜRK eğitmen’dir.

Bülent Kuzu ile evli olan başarılı isim Evet Derseniz Olur isimli bir de kitabın altına imzasını atmıştır. Günümüzde yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdürmektedir.

Theta Akademi’nin kurucusudur. ThetaHealing, kısıtlanmış inançları temizlemek ve pozitif düşüncelerle hayatı yaşamak için zihni, bedeni ve ruhu eğitme metodudur.

İlgi alanları içerisinde, kişisel gelişim, kitap, reiki, yoga, plates, spiritüel alanlar, astroloji, pozitif düşünce teknikleri ve Nlp yer almaktadır. Sevdiği kitaplardan bazıları ise, Thetahealing, Limitsizsiniz, Martı, Dil Zekası, Evrenden Torpilim Var ve Düşünce Gücüyle Tedavi.

Günümüz itibariyle yesimkuzuthetaakademi isimli youtube kanalında 5,23 B abone bulunmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz