Yavuz Oğhan

Yavuz Oğhan RS FM’de yayınlanan Bidebunudinle isimli programı hazırlayıp sunmaktadır. Hakkında merak edilen bir çok sorunun cevabı. Kimdir? kaç yaşında? kısaca mesleki kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1969 yılında aslen Ankara’da dünyaya gelen Yavuz Oğhan 25 yılı aşkın bir gazetecilik deneyimine sahiptir. Mesleki kariyerine gece muhabiri olarak ATV ekranlarında çalışmaya başlamıştır. 5 sene muhabir olarak çalışmış ardından haber müdürlüğü görevine atanmıştır. Star Tv’de Uğur Dündar’ın Ankara temsilciliğinin ardından CNN TÜRK Ankara haber müdürlüğü ve Temsilciliği görevlerini üstlenmiştir. Daha sonra İstanbul’a taşınarak CNN Türk Haber Koordinatörü olmuş 2011 senesinde CNN Türk’ten ayrılmıştır. Radikal ve Posta gazeteleri bünyesinde yönetici olarak çalışmış, Artı 1 kanalında Genel Yayın Yönetmenliği yapmıştır.

Günümüzde hafta içi her gün saat 17:30 ‘da canlı yayında gündeme dair herşey ile RS FM’de Yavuz Oğhan’la bidebunudinle isimli programı hazırlamakta ve sunmaktadır. İyi bir Beşiktaş taraftarıdır. ürriyet Gazetesi başbakanlık muhabirliği yapmış olan Şehriban Oğhan ile evlidir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz