Yassine Mbarek

Yassine Mbarek rol aldığı yapımlar ile dikkat çekmiştir. Başarılı isim hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Yassine Mbarek Kimdir?

Yassine Mbarek aktör, oyuncu. 2021 yılında üniversitesi eğitimi için İstanbul’a taşınmıştır. İstanbul’da Medipol Üniversitesi İşletme Bölümü&nde Lisans eğitimi almaktadır. Ayrıca ek bir dal olarak oyunculuk alanını seçerek üniversitede gösterilen bazı tiyatro eserlerine dahil olmuştur.

Oyunculuk alanında sanat dünyasında, geleceğinin orada olacağına inandığı için Türkiye’ye taşınmayı seçmiştir. Yasin küçüklüğünden beri Türkiye’yi hayallerinin ülkesi olarak görümüştür.

Alparslan adlı dizi de rol alan yakışıklı oyuncu daha sonra rol aldığı başarılı diziler ile oyunculuk kariyerini sürdürmüştür.
Yassine Mbarek8

Yassine Mbarek Nereli?

Yassine Mbarek Tunus, Mahdia doğumludur. Tunus’un Chebba Şehrindendir. Tunus vatandaşlığına sahip ilk ve orta okulu tahsilini Tunus’ta okumuştur.

Yusuf adında 3 yaşında bir erkek kardeşi ve Samar adında 15 yaşında bir kız kardeşi vardır, ailenin ortanca çocuğudur.

Yassine Mbarek Boyu, Kaç Yaşında?

Yassine Mbarek 20 yaşında ve 1.68 boyundadır. Doğum tarihi 10 Kasım 2003, burcu akrep, kilosu ise 72’dir.

Resmi instagram hesabı @yassinembarek_ ‘dir. İnstagram hesabında ciddi bir hayran kitlesine ulaşan başarılı ismin günümüz itibariyle 23,3bin civarında takipçisi bulunuyor. Alparslan dizisinde yer aldıktan sonra 2022’de Instagram’da 20.000 takipçi toplamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz