Yakışıklı Güvenlik

Yakışıklı Güvenlik rumuz ismi ile tanınan Muhammet Sürmeli hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Yakışıklı Güvenlik Kimdir?

Yakışıklı Güvenlik rumuzdan da anlaşılacağı üzere Özel Güvenlik Görevlisi’dir. Alışveriş Merkezlerinde Güvenlik Görevlisi olarak çalıştığı belirtilmektedir. Son dönemde ise sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı ve büyük ilgisini çektiği Güvenlik Görevlisi paylaşımları ile dikkat çekmeye devam etmektedir.

Yakışıklı Güvenlik Nereli?

Yakışıklı Güvenlik aslen Erzurum’un Karayazılı İlçesi nüfusuna kayıtlıdır.

Son dönemde hem sosyal medya paylaşımları, hem de seslendirdiği şarkı ve video klip çalışmaları büyük ilgi görmüştür. İlk zamanlar kelepçesi ile yaptığı dansla viral olmuştur. Günümüz itibariyle güvenlik işinin yanı sıra sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ile kariyerini sürdürmektedir.

Ah Sana Vah Sana, Kelepçeyi Taktım, Güven Bana, Sarı Gelin, Karadır Kaşların ve Üstü Kalsın gibi şarkıları seslendirmiştir. En son seslendirdiği Ara Ara isimli şarkının söz ve müziği kendisine aittir.
yakisikli guvenlik5 jpg

Yakışıklı Güvenlik Boyu, Kaç Yaşında?

Yakışıklı Güvenlik 30 yaşında ve 1.70 boyundadır.

Yakışıklı Güvenlik Evlimi?

Yakışıklı Güvenlik bazı kaynaklardan edinilen bilgilere göre evli ve 2 çocuk babasıdır.

Gerçek ismi nedir? sorusuda merak edilmekte. Gerçek ismi Muhammet Sürmeli’dir.

Sosyal medya hesaplarında ciddi bir hayran kitlesine sahiptir. Zaman zaman hayranları ile buluşmakta, şarkılar seslendirmektedir. İnstagram, Youtube ve Tiktok üzerinden yaptığı paylaşımlar büyük ilgi görmektedir.

2023 yılında Çok Güzel Hareketler isimli güldürü programında bir skeç sonrası şu açıklamada bulunmuştur. “Çok güzel hareketler 2 de 58. Dakikada yakışıklı güvenlik diye seslendikleri bir oyuncuya kelepçe dansı yaptırıp saçmalamışlar. Bunu şahsıma ve mesleğime hakaret olarak gördüğüm için cevap hakkımı kullanmak istedim.”

Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Eşi, ailesi, çocukları ve özel hayatı hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır.

Resmi instagram hesabı @yakisikli_guvenlik5188 resmi youtube video kanalı ise @yakisikliguvenlik ‘tir.
yakisikli guvenlik7 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz