Yağmur Yüksel

Yağmur Yüksel rol aldığı Kan Çiçekleri isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Güzel isim hakkında merak edilenler, kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Yağmur Yüksel Kimdir?

Yağmur Yüksel oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmekte, BC Menajerlik oyuncusudur. Oyunculuk dünyasının yeni isimlerinden olan Yağmur, güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Yağmur Yüksel Kaç Yaşında?

Yağmur Yüksel 22 yaşındadır. Doğum tarihi 21 Ocak 2002, burcu kova, göz rengi ise yeşil’dir.

Henüz boyu ve kilosu ile ilgili bilgilere ulaşılamamıştır.

Yağmur Yüksel Nereli?

Yağmur Yüksel aslen Amasya Merzifon’ludur.
yagmur yuksel5
Oynadığı Diziler:

Güzel isim ilk dizi oyunculuk deneyimini Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kan Çiçekleri isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de ayrıca Selinay Taşol, Barış Baktaş, Berkay Çınar, Nalan Örgüt, Erol Yavan, Hilal Kuvvet, Yılmaz Ulutaş, Ekrem Aral Tuna, Dilek Güler, Ceyda Pınar, Göksel Kayahan ve Gökhan Gürdeyiş gibi isimler de rol almıştır. Dizide Baran’ın sevdiği kız Dilan karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Kan Çiçekleri (Dilan)

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @yagmryuksell olan başarılı oyuncunun günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 61bin civarındadır.

1 Yorum

  1. Yağmur yüksel ile ilgili verdiğiniz bilgiler nereli boyu yaşı kaç doğum tarihi bunlar gerçekten gerçek olmayan bilgiler’dir.iyi atmışsınız alkışlıyorum sizleri

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz