Yağmur Shahbazova

Yagmur Shahbazova hakkında merak edilen kaç yaşında? aslen nereli? hangi dizilerde rol aldı? gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1987 yılının Şubat ayında dünyaya gelen güzel oyuncu Yagmur Shahbazova Kova burcudur. Maalesef boyu ve kilosu bilgisine henüz ulaşılamamıştır.

Azerbaycan Bakü doğumlu oyuncu ülkesinde fazlasıyla tanınan bir isimdir. Özellikle Azerbaycan’da rol aldığı Vicdan Hakkı isimli dizi ile tanınmıştır. Üç sezon boyunca dizide rol alan güzel ismin ayrıca annesi de bir tiyatro oyuncusudur. Ailesinden aldığı destek ile oyunculuk dünyasında emin adımlarla ilerlemektedir.

2019 yılı itibariyle oyunculuk kariyerini Türkiye’de sürdüren Yagmur Shahbazova Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin isimli dizinin 2. Sezonunda oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve Narin karakterini canlandırmaktadır. Türkiye’ye geldiğinde kendisini evinde gibi hissettiğini ve yabancılık çekmediğini belirten güzel isim yapımcılardan aldığı oyunculuk tekliflerini Türkiye’de değerlendireceğini dile getirmiştir.

Sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanan Shahbazova’nın 2019 yılı itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 88,7bin civarındadır. Oyunculuğunun yanı sıra yeşil göz rengi ve güzelliği ile de ekran severlere kendisini hayran bırakmaktadır.

2 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz