Volkan Kantoğlu

Volkan Kantoğlu hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? nerede doğdu? kimdir? Eğitimi, Çalışmaları, Kariyeri, Kısaca Hayatı ve biyografi bilgileri.

25 Aralık 1978 yılında İstanbul’da doğan Volkan Kantoğlu; İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunudur. Radyolarda program yapımcısı ve metin yazarı olarak çalışmakta olan Kantoğlu, televizyonda da birçok proje yazmış ve projelerde oyuncu olarakta yer almıştır.

Birçok radyo istasyonunda çalıştıktan sonra Yavuz Seçkin’le “Lig TV”de “Yavuz’un Komedi Kulübü”nde metin yazarlığı yapmış ve skeçlerde rol almıştır. TV8’de “Joker” programını yazmış ve bir çok ünlüyü görsel olarak şakalamıştır. “Yavuz’un Minibüsü” programında metin yazarlığı yaparken, İlker Tahsin, Muzaffer Son Dörtyüz gibi internet’te fenomenleşen bir çok bölümü yazmıştır. TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Tonga” programının editörlüğü yapmış ve “Old City Taksim”de stand up gösterisi yapmaktadır.

Volkan Kantoğlu, yönetmenliğini Nuri Yıldız’ın yaptığı “Sabit Kanca: Son Soru” filminde de rol alarak tecrübesine tecrübe katmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz