Vedat Burak Budak

Vedat Burak Budak Ortadoğu Teknik Üniversitesi Kimya Bölümü’nde okumuş ardından Boğaziçi Üniversitesi Turiz İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Daha sonra Viyana’ya gitmiş ve diyet beslenme, pasta ve tatlı sanatları konusunda uzmanlamış, Türkiye’ye dönerek diyabet hastalarının içine sinerek yiyebilecekleri pasta ve tatlı türlerini geliştirmek için çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Lightie firması’nı kurarak light pasta ve tatlılar üretmeye başlamıştır. Amerika’da ise diyabetik ürün üretimi ile ilgili bir çok araştırma yapmıştır. Aynı zamanda American Association Of Nutritional Consultant Beslenme Uzmanlığı ve International Sport Sciensce Association Sporcu Beslenmesi üzerine eğitim almıştır.


Türkiye’de Ontoloji Beslenme ismi ile kilo almanın bir hastalık olduğunu ve kilo alımının beslenme alışkanlığı olduğunu aktarmıştır. Kilo alan kişiler üzerine çalışmalar yapmış ve kilo alımının mutlaka sebeplerinin araştırılması gerektiğini belirtmiştir.

Günümüzde kişisel diyet programlarını Ontolojik Beslenme yöntemi ile yapmaktadır. 2015 yılında Kök Hücre ve Biyoteknoloji eğitimi üzerine çalışmalara başlamıştır. Teknoloji merkezi’nde ayrıca cilt gençleştirme, saç çıkarma ve kök hücre konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

Kök Hücre, 10 Yaş Gençleşme, Saç Çıkartma, Estetik Cerrahi, Kalıcı Dolgu, Burun, Meme, Vaser Liposuction ve Mikro Cerrahi alanları üzerine hizmet veren merkezi’nin adresi: Bağdat Caddesi Uğurlu Apt. No : 349 D: 14 Şaşkınbakkal -İstanbul

1975 yılında dünyaya gelen Vedat Burak Budak Ankara doğumludur. Ontolojik beslenme, diyet modelleri ve hakkında merak edilen tüm diğer bilgilere detaylı olarak resmi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Günümüzde bir çok televizyon kanalında, Kök Hücre ile gençleşme, Kök Hücre ile kalıcı dolgu, Akne-Skar, Sezaryen & Yara izi tedavileri hakkında sorulan soruları Moleküller Biyoteknoloji Uzmanı Kimyager Vedat Burak Budak cevaplamaktadır.

10 Yorumlar

 1. Vedat bey ben sistemik skleroz hastasıyım Marmara üniversitesi hastanesinde tedavi görüyorum akcigerimde buzlanma oluşmuş hastlığmla ilgili banada kök hücre yapılıyormu bu konuda sizden bilgi istiyorum başarılarının devamını dilerim

 2. İyi günler Vedat Bey.26 yaşındaki kızıma üç yıl önce Tip 1 diyabet (lada) teşhisi kondu.Seker diyetle düşürülemeyince insilüne baslandı.Halen günde 4 defa her yapımda 10- 15 ünite insilün kullanıyor.Sizi televizyonda izledik.Kök hücre tedaviyle pankreasın insilün üretmesi mümkün olabilecekmi.Bu konuda bilgilendirirseniz cok sevinecegiz.Simdiden tesekkürler.

 3. Vedat bey bir yakınım göbek yağından kok hucre yaptırdı
  İlkinin üzerinden 6 ay
  İkinci seyans üzerinden 2 ay oldu
  Ancak hiç bir toparlanma yok
  Ayrıca sol elmacık sanki aşağıya doğru sarkma var

 4. Merhaba

  Ben vedat hocaya karın germe ameliyatı olabilir miyim.
  25/26/27/28 Aralık tarihleri kendisine uyarmı bilgi rica ediyorum.Ameliyat esnasında kök hücreden yararlanmak istiyorum.
  Ayrıca fiyat vermenizi rica ederim.
  İyi çalışmalar

 5. Merhaba, ben 38 yaşında bir Bayanım. Kök hücre ile yüz geçleştime maliyetini öğrenmek istiyorum. Ortalama fiyat neder? Teşekkürler

  Iyi Günler.

 6. Slmlar dr bey.goz kenari cukuru yani kasin bitis noktasinin alti.kok hucre tedavisiyle kalici dolgu yapilirmi ve fiatini alabilirmiyim saygilar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz