Valkyrae

Valkyrae hakkında merak edilen soruların cevapları. Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? burcu nedir? evli mi? sevgilisi kim? kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1992 yılının Ocak ayında Amerika, Washington’da dünyaya gelmiştir. Güzel ismin boyu 1.61 cm, kilosu 48, saç rengi siyah, göz rengi kahverengi, burcu ise oğlak’tır. Vücut ölçüleri ise 81 – 58’5 – 84 cm. Gerçek ismi Rachel Marie Hofstetter olan ünlü isim sosyal medya dünyasında Amerikan video oyunu yayıncısı olarak tanınmaktadır. Günümüz itibariyle Youtube video kanalında yayınlar, farklı oyunlar ve türler ile yayıncılık kariyerini devam ettiriyor.

Valkyrae kariyeri;

Amerika asıllı yayıncı dünyanın en hızlı büyüyen yayıncısı olma özelliği taşımaktadır. Özellikle 2018 yılında piyasaya sürülmüş olan Among Us isimli oyun ile ciddi bir büyüme gerçekleştirmiştir. Son dönemde ise YouTube’da izlenme istatistiklerini Twitter üzerinden paylaşarak son dönemin bu alanda en hızlı büyüyen ve yükseliş gösteren ismi olduğunu kanıtlamıştır. Hem dünyanın en süratli büyüyen yayıncısı hem de dünyanın en tanınan bayan yayıncısı olarak ismini duyurmuştur.

Sosyal medya hesabı instagram’da günümüz itibariyle takipçi sayısı 2,2milyon civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz