Valeriya Bearwolf

Valeriya Bearwolf sosyal medya dünyasında inanılmaz bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Hakkında ise takipçileri tarafından genellikle aslen nereli? kimdir? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? sevgilisi kim? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılının Kasım ayında Rusya’nın Moskova Şehri’nde dünyaya gelmiştir. Güzel isim akrep burcudur, saç rengi koyu kahve, göz rengi kahverengi, boyu 1.72 cm, kilosu ise 64. İlk dönemlerde sosyal medya da kısa vine videoları ile dikkatleri üzerine çekmiş ardından tiktok, youtube ve instgram hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaya başlamıştır.

Valeriya Bearwolf Rusya Moskova’da Rusyasosyal medyası aracılığı ile CHIKALAB dahil olmak üzere çeşitli markalar ile işbirliği yapmış ve reklam gelirleri elde etmiştir.

2019 yılının Şubat ayında Tiktok hesabına aktif eden Bearwolf’un bir kedisi vardır. Ayrıca fitness eğitmeni olarak da çalışmalarını sürdürmektedir. Yaşantısını yine Rusya’da sürdüren ünlü ismin, ortalama net gelirinin yıllık 2 Milyon Dolar civarında olduğu belirtilmektedir. Sponsorluk çalışmaları da gerçekleştiren Valeriya Tiktok sponsorluğu da yapmış inanılmaz bir gelir elde etmiştir.

Valeriya Bearwolf hakkında kısa bilgileri;

Bekar olan güzel isim alkol ve sigara kullanmıyor. Sağlığına çok dikkat etmekte hemen hemen her gün spor salonun da düzenli olarak spor yapmaktadır. Araba kullanmak ve yüzmek en büyük hobilerinden olan ünlü isim günümüz itibariyle her hangi bir ilişki içerisinde değildir. Dini inancı hristiyanlık olan Bearwolf düzenli olarak içerik oluşturmaya ve takipçileri ile paylaşmaya devam etmektedir.

Sosyal medya hesapları;

Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 926bin civarındadır. _wowmedia_ ile çalışmakta, valeriya_bearwolf ve bearwolf_life gibi diğer instagram hesaplarını da kullanmaktadır. Tiktok hesabında ise takipçi sayısı 6.2M civarında.

Kaynak; https://celebheightage.com

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz