Uslanmaz Yasin

Uslanmaz Yasin (Yasin Güney) youtube dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Yayınladığı videolar ile ciddi bir hayran kitlesine sahip olan ünlü isim hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu, yaşı kaç? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Uslanmaz Yasin Kimdir? Nereli?

1999 yılında dünyaya gelen Yasin Güney aslen Samsun’ludur ve Samsun doğumludur. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Youtube video kanalı açıklamasında da belirttiği üzere herkes kendisine Uslanmaz Yasin diye hitap etmektedir. Sebebinin ise çekmiş olduğu videoların şaşırtıcı, eğlenceli ve aksiyon dolu olmasından kaynaklandığını belirtmiştir. Çok fazla gezdiğini, ayrıca eğlenmek için elinden gelen herşeyi yaptığını dile getirmiştir. Kanalında genellikle eğlenceli, komik, veya korku parodi bazende şarkılarını paylaşmaktadır.

21 Ekim 2016 tarihinde Youtube video kanalını açan Yasin Güney, kısa süre içinde şarkıları ve videoları ile büyük bir çıkış gerçekleştirmiştir. Eğlenceli, komik ve korku parodi şeklinde içeriklerin yanı sıra şarkılar seslendirmektedir. Özellikle seslendirdiği TikTok Diss, Bipolar ve Tanıştım Kendimle isimli şarkıları en popüler olan şarkılardır. Bir de oyun kanalı bulunmakta, bu kanalının da ismi Uslanmaz Oyun’dur.

Uslanmaz Yasin Boyu, Yaşı Kaç?

Boyu 1.70 cm, kilosu ise 65’dir. 2021 yılı itibariyle yaşı 21’dir. Resmi instagram hesabını @uslanmazyasin0 olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı 56,7bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 869 B civarındadır. Sayılar her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz