Türkü Akbayram

0

Türkü Akbayram hakkında merak edilen müzik kariyeri. Peki aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Türkü Akbayram Kimdir?

Türkü Akbayram şarkıcı, müzisyen, söz yazarı, besteci. 1985 yılının Kasım ayında dünyaya gelen başarılı sanatçı Türkü Akbayram İstanbul doğumludur.

Türkü Akbayram Nereli?

Türkü Akbayram’ın babası ise Türk müzik dünyasının usta isimlerinden Edip Akbayram‘dır ve baba tarafından aslen Gaziantep’lidir.
turku akbayram 1 jpg

Türkü Akbayram Evli mi? Eşi Kim?

2013 yılının Mayıs ayında İstanbul Kandilli’deki Adile Sultan Sarayı’nda yapılan düğün neticesinde Serdar Çınar ile dünya evine girmiştir. Bu evliliğinden Lavin isminde bir kızı vardır. Resmi sosyal medya hesabında kızı ve babası ile birlikte bir çok resmini paylaşmaktadır.

Her zaman babasını kendisine örnek aldığını ve onun kızı olmaktan da gurur duyduğunu dile getiren ünlü isim sanatçı kimliği ile başarılı kariyerini sürdürmektedir. 2018 senesinde Hiçbiri isimli şarkı ile müzik kariyerine adım atmıştır. Medya’nın önünde fazla olmadan işini profesyonel olarak sürdürmeyi tercih eden Akbayram, verdiği bir çok konser ile müzik severlerin büyük beğenisini kazanmıştır.

Türkü Akbayram Kaç Yaşında?

Türkü Akbayram 38 yaşındadır. Doğum tarihi 21 Kasım 1985, burcu ise akrep.

Türkü Akbayram sosyal medya;

Resmi instagram hesabını turkuakbayram ismi ile kullanan başarılı sanatçının günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 66,9bin civarındadır.

Ayrıca youtube video kanalında akustik bir çok şarkıyı seslendiren ünlü ismin kanalında ise 8,48 B civarında abonesi bulunuyor.

Youtube kanalında İllede Memleket, Türküler Yanmaz, Dert Olur, Yarim Yarim, Sevda Değil, Bana Bir Masal Anlat Baba, Rüzgar, Hiçbiri, Ah Bir Ataş Ver, Çocuklar Gibi, Bir Harmanım Bu Akşam, Sarı Gelin ve Boşu Boşuna gibi eserleri seslendirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz