Tuğba Yağan

Tuğba Yağan televizyon programlarında sık sık konuk olarak yer almaktadır. Ekran severler tarafından ise kimdir? kaç yaşında? mesleki eğitimi, kariyeri gibi bir çok konu merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Eğitim bilgileri, İstanbul Bilgi Üniversitesi Evlilik ve Aile Terapisi – Danışmanlık. Maltepe Üniversitesi Master’s degree, Gelişim ve Çocuk Psikolojisi. İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümünden iyi bir derece ile mezun olmuştur.

Eğitim mezuniyet sonrasında hastane ve tıp merkezlerinin klinik alanlarında görev yapmış, Maltepe Üniversitesi Gelişim Psikolojisi üzerine Yüksek Lisans yapmıştır. Sağlık kuruluşlarında psikolojinin tıbbi uygulamalarında yetkinlik belgesine sahip olan Tuğba Yağan ayrıca Bilgi Üniversitesinde Çift ve Aile Terapisi üzerine uzmanlık almış, Çift Aile Terapileri Derneği (ÇATED) üyesidir.

Uzmanlık eğitimi döneminde bir çok Profesör’den süpervizyon ve eğitim almış, Türk Psikologlar Derneği üyesi’dir. Bağımlılık eğitimi ve bilişsel – davranışçı terapi 1-2 eğitimlerini de almıştır.

Genellikle Travma Terapisti, Çocuk-Ergen Psikologu ve Bireysel Yetişkin Terapi üzerine hizmetlerini sürdürmektedir.

Günümüzde İstanbul Nişantaşı’nda bulunan özel Muayenehanesinde hizmet vermektedir. Adresi ; Valikonağı Caddesi Saroğlu Apt. No: 83 K: 2 D: 8 Şişli – Nişantaşı – İstanbul / İlişki Psikoterapileri Enstitüsü

Başarılı eğitim ve mesleki kariyerinin yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Maalesef doğum tarihi, yaşı, aslen nereli olduğu, boyu ve kilosu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz