Tolga Aslan

Tolga Aslan müzik dünyasının başarılı isimlerindendir. Hakkında ise müzik severler tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Tolga Aslan Kimdir?

1981 yılında İstanbul’ da dünyaya gelen Tolga Aslan müzik kariyerine 2002 yılında Elekctro ve House Müzik DJ’liği ile başlamıştır. Yakışıklı isim 2012 yılında ise müzik prodüksiyon ile tanışmış ardından, müzik kariyerine DJ ve Prodüktör olarak devam etmiştir.

Günümüze kadar bir çok ünlü sanatçı ile çalışmış ve yapmış olduğu prodüksiyonları ve remixleri; kısa sürede milyonlarca dinlenme sayısına ulaşmıştır. Bir çok ünlü gece kulüpleri, radyolar ve listelerde yerlerini almıştır.

“Yerli Plaka” remixi 5 milyon dinlenmeye, “Seni sever miydim” remixi 6 milyon dinlemeye, “Gansta’s Paradise” şarkısı ise 3 milyon dinlenmeye ulaşmıştır. Ayrıca daha bir çok çalışması kısa sürede milyonlarca kez dinlenme sayısını ulaşmıştır.

Müzik kariyerini ve yaşantısını İstanbul’da sürdüren Tolga Aslan resmi instagram hesabını @tolgaaslanofficial kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 11bin civarındadır. En büyük hobisi müzik, ancak yine en büyük hobileri arasında yine bir başka aktivite olan spor yer almaktadır.
Tolga Aslan3


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz