Thijs Dallinga

0

Thijs Dallinga son dönemde oynadığı futbol ile göz dolduruyor. Genç futbolcu gelecek dönemde hangi takımı katılacak büyük bir merak konusu olmuştur. Hakkında merak edilenler, futbol kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Thijs Dallinga Kimdir?

Thijs Dallinga Hollanda ekiplerinden Hoogezand takımı alt yapısında futbola başlamıştır. 2000 Ağustos doğumlu genç futbolcu Hollanda’da dünyaya gelmiştir, Hollanda asıllıdır.

Hoogezand takımı alt yapısından Emmen alt yapısına geçiş yapmış daha sonra, 100Bin Euro karşılığında Groningen takımı ile sözleşme imzalamıştır. 1 Temmuz 2021 tarihinde ise Groningen takımından Excelsior takımına 75bin Euro imza karşılığında sözleşme imzalamıştır.

Thijs Dallinga Boyu, Kaç Yaşında?

Genç futbolcu Thijs Dallinga 21 yaşında ve 1.90 boyundadır. Resmi instagram hesabı kullancı ismi @thijsdallinga ‘dır. Son dönemde Beşiktaş dahil bir çok Süper Lig ekibi ile adı anılmaktadır.

Bugüne kadar Hollanda Milli takım alt kategorilerinde de forma giyen Dallinga, Hollanda U19 takımı ile çıktığı 2 karşılaşmada 1 gol atmıştır. Transfermarkt verilerine göre güncel piyasa değeri 1.00 mil. €.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz