Tarık Üstün

Günümüzde televizyon kanallarında spor yorumcusu olarak futbol dünyasındaki varlığını sürdüren eski futbolcu Tarık Üstün, 1968 yılında aslen Ankara’da doğmuştur.

Profesyonel futbol yaşantısına 1989 yılında Ankara’nın köklü kulüplerinden Ankaragücüspor takımı ile adım atmıştır. Daha sonra Rizespor, Ankara Büyükşehir, Keçiörengücü, Şekerspor ve Karamanspor takımlarında forma giymiştir. En son 2001 yılında giydiği Karamanspor takımı ile futbol kariyerini noktalamıştır.

5 Yorumlar

  1. Belki alt liglerde aynamış ir sporcu, futbolcu futbol yorumcusu.. Ama okumuş ODTÜ bitşrmiş kafası çalışan biri.. Bizim üst liglrde milli takıma kadr yğkselen futbolcuları cebinden çıkarır…

  2. Maşallah.. Sanırsınız ki.. Avrupanın en büyük kulüplerinde top oynamış.. Okumakla.. Dışardan konuşmakla olmuyor bu işler…. Adama sorarlar… Bu kadar bilgiliydinde neden bizim ligimizdeki büyük takımlarda oynamadın…

  3. alp pehlivan tarik üstün . bu kadar futblu iyi biliyorsunuzda devletin halkın parasi ile yorumculuk yapma. sizlerde bir takimı teknik adam olarak calisdirin. o zaman görelim sizleri. gerci sizde o kapsite yok o kapasite olsa alt liglerde oynamazdiniz. tarik üstün fenerbahce gol yedigi zaman sanki golu kendi atmis gibi seviniyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz