Tara Mcmillan

Tara Mcmillan hakkında ekran severler tarafından bir çok sorunun cevabı merak ediliyor. Peki aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Oynadığı sinema ve diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Güzel oyuncu Tara Mcmillan Unit Talent Oyunculuk Menajerlik bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan başarı ile mezun olmuş ardından tiyatro oyunlarında sahne almaya devam etmiştir.

2021 senesinde EXXEN Platformu üzerinden yayınlanması planlan Sihirli Annem isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olduğu açıklanmıştır. Dizi de daha önce rol alan ve 2011 yılında yaşamını yitiren Defne Joy Foster’ın canlandırdığı Eda karakterine hayat verecektir. Ayrıca dizinin bazı diğer oyuncuları Çiçek Acar, Nisa Sofiya Aksongur, Cemre Demircan, Ogeday Girişken, Emre Altuğ, Açelya Topaloğlu, Aras Özdoyran ve Hande Katipoğlu.

Tara Mcmillan Resmi instagram hesabını tramcmlln ismi ile kullanmaktadır. Maalesef henüz doğum yeri, doğum tarihi, boyu, kilosu ve aslen nereli olduğu sorularının cevaplarına ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz