Taha Hüseyin Karagöz

0

Taha Hüseyin Karagöz son dönemlerde katıldığı programlarda gündeme ve siyasete ilişkin yorumları ile dikkat çekmiştir. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Taha Hüseyin Karagöz Kimdir?

Taha Hüseyin Karagöz gazeteci, yazar, editör. İlköğretim, Ortaokul ve Lise tahsilini Zonguldak’ta tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni bitirmiş ayrıca, İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olmuştur.

Staj çalışmasını Kanal 7 bünyesinde tamamlayan Taha Karagöz, Kanal 7 bünyesinde editörlük çalışmalarında da bulunmuştur. Ardından Güneş Gazetesi’nde görev yapan Karagöz, istihbarat şefliği ve haber müdürlüğü yapmıştır.
Taha Huseyin Karagoz3 jpg

Taha Hüseyin Karagöz Nereli?

Taha Hüseyin Karagöz aslen Trabzon’ludur. Trabzon’un Of İlçesi nüfusuna kayıtlı olan Taha Karagöz’ün çocukluk yılları ise Zonguldak’ta geçmiştir.

Kanal 7 kariyeri sonrasında, Türk Medya’da Haber Müdürü ve Diriliş Postası’nda Yazı İşleri Müdürü olarak çalışmıştır. 2023 yılı itibariyle Albayrak Medya Grubu bünyesinde Yeni Şafak Gazetesi ve TV NET’te mesleki kariyerini, çalışmalarını sürdürmektedir.

Resmi twitter hesabı @thhsynkrgz resmi instagram hesabı ise @tahahuseyinkaragoz ‘dur. Facebook hesabı da @Karagozeal ‘dır.

Doğum tarihi, kaç yaşında? boyu, kilosu, medeni durumu? evlimi? gibi özel bilgileri ile ilgili medya da herhangi bir kaynak bulunmuyor. 17 Mart doğumlu, balık burcudur. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

İyi düzeyde İngilizce bilmektedir.
Taha Huseyin Karagoz1 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz