Susel

0

Susel Ateş hakkında merak edilen soruların cevapları. Doğum tarihi, yaşı, boyu, kilosu, burcu ve eğitimi. Müzik kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılında dünyaya gelen güzel isim İstanbul doğumludur. Maalesef henüz boyu, kilosu ve aslen nereli olduğu bilgilerine ulaşılamamıştır. Henüz 7 yaşında iken müzik ile ilgilenmeye başlamış ve şarkıcı olmaya karar vermiştir. Çocukluk yıllarından itibaren Michael Jackson ve Beyonce gibi isimleri izlemiş, o süreçte dansa da büyük bir ilgi duymuştur.

Susel Ateş, ayrıca yine dünyaca ünlü isimler Lady Gaga, Pink ve Rihanna gibi sanatçıları örnek almıştır. Lise döneminde ise rock müzik ile ilgilenmeye başlamıştır. Lise eğitiminin ilk senesini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümü’nde okumuştur. 2. yılında müzik bölümüne geçmiştir. Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi mezunu’dur. Enstrümanı ise Çello’dur.

Susel müzik kariyeri:

Lise eğitiminin ardından bir arkadaşı vasıtası ile şimdiki menajeri Sanem Ersoy Öztürk ile tanışmıştır. Müzik kariyerine de bu şekilde adım atmıştır. Şarkı yazmayı çok sevdiğini, hazır da yada hazırlanmayı bekleyen bir çok şarkısının bulunduğunu belirtmiştir.

İlk tekli çalışmasını ise 2020 yılının Ağustos ayında Gitmiştin Baktığımda isimli şarkı ile gerçekleştirmiştir. Şarkının söz ve müziği kendisine aittir. Klibi ise Universal Müzik Türkiye etiketi ile müzik severlerle buluşmuştur. 2021 yılının şubat ayında ise 2. single çalışması olan Bak Yine’yi müzik severler ile buluşturmuştur.

Susel Ateş, resmi instagram hesabını suselates ismi ile kullanmaktadır. Ayrıca SuselVEVO isimli youtube kanalı bulunmaktadır. Tiktok hesabını da takip edebilirsiniz. Tiktok Tiktok hesabında 15.5K civarında takipçisi bulunmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz