Sude Çınar

Sude Çınar sosyal medya’da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Hakkında ise kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? sevgilisi kim? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılının Nisan ayında dünyaya gelen Sude Çınar Boğa burcudur, boyu 1.68 cm, kilosu ise 55’dir. Bahçeşehir Üniversitesi’nde İç Mimarlık okumaktadır, bir süre dondurmuş ancak devam edeceğini belirtmiştir.

En fazla merak edilen sorulardan birisi ise sevgilisi var mı? var sa kimdir? Geçmiş dönemlerde sevgilisi kendisi gibi youtuber olan Berk Güler idi. Ancak resmi sosyal medya hesabında yaptığı açıklama sonucunda ilişkiyi sonlandırdıklarını belirtmiş ve ayrılmışlardır.


11 Mayıs 2019 tarihinde Youtube kanalını açan başarılı isim, genellikle yeni kanalında günlük hayatında yaptıkları vlog tarzında bir kanal tarzında devam edecektir. 2019 yılı itibariyle instagram hesabında takipçi sayısı 298bin, twitter da 12,6 B, Youtube kanalında ise 48 bin civarındadır. Sık sık video ve resimlerinde de paylaştığı üzere bir köpeği vardır.

Uğurlu sayısı 6’dır ama pek te buna inanmamaktadır. Kanal açmak için neden bu kadar bekledin sorusuna cevabı ise tam anlamıyla istemeden ve hazır hissetmeden açmak istememiştir. Ancak artık pozitif ve mutlu bir dönemde olduğu için açmaya karar vermiştir. Sağ kolunda ve sol kolunda birer dövmesi vardır, dövmelerin bir tanesi elmas dövmesidir.

Anne tarafından aslen İzmir, baba tarafından ise aslen Mersin‘lidir. Onun dışında çok geçmişe uzandığında Yunanistan, Girit ve Rusya göçmenliği olduğunu takipçileri ile paylaşmıştır. Yaşantısını günümüzde ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdürmektedir.


1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz