Su Sonia Herring

Su Sonia Herring hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? annesi, babası Türk mü? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Su Sonia Herring Kimdir?

Su Sonia Herring Amerika’da doğmuş ancak çocukluk ve gençlik çağları Ankara’da geçmiştir. Henüz 7 yaşında iken ailesi tarafından dans ve müzik ile ilgili alanlara yönlendirilmiş ve o dönemden itibaren bu alana olan ilgisi her geçen gün artmıştır. Lise eğitiminin ardından Hacettepe Üniversitesi Dil Bilimi Bölümü’nden mezun olan Su Sonia, üniversite eğitiminin ardından 2012 senesinde internet üzerinden çalışmalara yoğunlaşmıştır.

Okul bittikten sonra İstanbul’a taşınmıştır. Yönetici asistanlığından, etkinlik yönetimine, editörlükten tercümanlığa kadar bir çok işte çalışmalar yapmıştır. Günümüzde de hala tercümanlık, editörlük ve seslendirme sanatçısı olarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Uzun yıllardır müzik ile de iç içedir, şarkı söylemekten ve bir çok farklı iş ile meşgul olmaktan keyif aldığını belirtmiştir.

Bir çok kaynakta annesi Elif Herring’in eğitimci olduğu ve Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi’nde Felsefe Öğretmeni olarak çalıştığı belirtilmektedir. Bir röportajında Ankaralı olduğunu dile getirmiştir. 18 yaşına kadar dans etmiş, ritmik jimnastikten, kareteye, yüzmeye bir çok aktivitenin içerisinde yer almış, ayrıca tercümanlık ta yapmıştır.
Su Sonia Herring6

Su Sonia Herring Nereli?

Amerika’da doğan Su Sonia aslen anne tarafından Türk, baba tarafından ise Amerika asıllıdır.

Su Sonia Herring Boyu, Kaç Yaşında?

Su Sonia Herring 34 yaşında ve 1.78 cm boyundadır. Kilosu ise 62’dir. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @susot ‘un günümüz itibariyle takipçi sayısı 13,7bin civarındadır.
Su Sonia Herring5
Sosyal Medya Macerası:
Etkinliklere, panellere katılmış bir dönem Dolapdere Big Gang’in vokalistliğini üstlenmiştir. İlerleyen süreçte ise sosyal medya ve özellikle youtube üzerinden dikkat çekici konular yayınlamış ve ciddi bir kitleye ulaşmayı başarmıştır.

2019 yılından itibaren Youtube’da 321GO adlı kanal bünyesinde, Soramazsın isimli videoları ile takipçilerine paylaşımlarını sürdürmüştür. Günümüz itibariyle Youtube kanalında 860bin civarında abonesi bulunmaktadır. Videolar da sorulan aykırı sorular ile her geçen gün dikkat çeken güzel isim günümüze kadar absürt bir tepki ile karşılaşmadığını belirtmiştir. Ancak bazen bir iki kez videoların ardından çekimi yaptıkları kişilerin yayınlamayalım bana pek uygun olmadı gibi isteklerde bulunduklarını da bir video da dile getirmiştir.

Başarılı isim bekar’dır ancak sevgilisi var mı? yok mu? varsa kimdir sorularının cevaplarına henüz ulaşılamamıştır. Yaşantısını Türkiye’nin yanı sıra dönem dönem Almanya ve Amerika’da da sürdürdüğü açıklanan Su Sonia Herring ‘in dini inancı da sıkça merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Bu bilgiye de henüz ulaşılamamıştır.

Sihirli Annem isimli dizide oynadığı yönünde haberler ile gündeme gelmiş olsada, Sihirli Annem dizisinde rol almadığı bilinmektedir. Sık sık hayranları tarafından kendisine Türk Rihanna olarak hitap edilmekte.


1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz