Su Sonia Herring

0

Su Sonia Herring hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? annesi, babası Türk mü? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Su Sonia Herring Kimdir? Nereli?

1988 senesinde Amerika’da doğan Su Sonia aslen anne tarafından Türk, baba tarafından ise Amerika asıllıdır. Boyu 1.78 cm, kilosu ise 65’tir, burç bilgisine doğum tarihi gün ve ay olarak bilinemediği için ulaşılamamıştır. Bir çok kaynakta annesi Elif Herring’in eğitimci olduğu ve Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi’nde Felsefe Öğretmeni olarak çalıştığı belirtilmektedir. Bir röportajında Ankaralı olduğunu dile getirmiştir. 18 yaşına kadar dans etmiş, ritmik jimnastikten, kareteye, yüzmeye bir çok aktivitenin içerisinde yer almış, ayrıca tercümanlık ta yapmıştır.

Amerika’da doğmuş ancak Ankara’da yetişmiştir. Henüz 7 yaşında iken ailesi tarafından dans ve müzik ile ilgili alanlara yönlendirilmiş ve o dönemden itibaren bu alana olan ilgisi her geçen gün artmıştır. Lise eğitiminin ardından Hacettepe Üniversitesi Dil Bilimi Bölümü’nden mezun olan Su Sonia Herring üniversite eğitiminin ardından 2012 senesinde internet üzerinden çalışmalara yoğunlaşmıştır. Okul bittikten sonra İstanbul’a taşınmıştır. Yönetici asistanlığından, etkinlik yönetimine, editörlükten tercümanlığa kadar bir çok işte çalışmalar yapmıştır. Günümüzde de hala tercümanlık, editörlük ve seslendirme sanatçısı olarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Uzun yıllardır müzik ile de iç içedir, şarkı söylemekten ve bir çok farklı iş ile meşgul olmaktan keyif aldığını belirtmiştir.


Sosyal Medya Macerası:
Etkinliklere, panellere katılmış bir dönem Dolapdere Big Gang’in vokalistliğini üstlenmiştir. Su Sonia Herring ilerleyen süreçte ise sosyal medya ve özellikle youtube üzerinden dikkat çekici konular yayınlamış ve ciddi bir kitleye ulaşmayı başarmıştır.

2019 yılından itibaren Youtube’da 321GO adlı kanal bünyesinde, Soramazsın isimli videoları ile takipçilerine paylaşımlarını sürdürmüştür. Günümüz itibariyle Youtube kanalında 860bin civarında abonesi bulunmaktadır. Videolar da sorulan aykırı sorular ile her geçen gün dikkat çeken güzel isim günümüze kadar absürt bir tepki ile karşılaşmadığını belirtmiştir. Ancak bazen bir iki kez videoların ardından çekimi yaptıkları kişilerin yayınlamayalım bana pek uygun olmadı gibi isteklerde bulunduklarını da bir video da dile getirmiştir.

İlginizi Çekebilir :   Gülnur Gökçe

Başarılı isim bekar’dır ancak sevgilisi var mı? yok mu? varsa kimdir sorularının cevaplarına henüz ulaşılamamıştır. Yaşantısını Türkiye’nin yanı sıra dönem dönem Almanya ve Amerika’da da sürdürdüğü açıklanan Su Sonia Herring ‘in dini inancı da sıkça merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Bu bilgiye de henüz ulaşılamamıştır. Son olarak resmi instagram hesabında ki takipçi sayısının günümüz itibariyle 15bin civarında olduğunu belirtebiliriz.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz