Sıtkı Aslanhan

Sıtkı Aslanhan 1976 senesinde Malatya’da dünyaya gelmiştir. Çocukluk yıllarını Manisa’da geçirmiş Üniversite eğitimini ise Isparta’da tamamlamıştır. Uzun yıllar Anadolu’nun farklı yörelerinde insanların örf, adet ve geleneklerini incelemiş toplumsal ve bireysel yanlışları tespit etmiş, istatistikler ortaya koymuştur.

Günümüze kadar 1000’in üzerinde seminer vermiş Avrupa Ülkeleri dahil dünyanın bir çok bölgesinde eğitimcilere, yöneticilere, öğrenci ve ailelere değişim, dönüşüm, farkındalık ve bilinç üzerine seslenmiştir. Gazetelerde bu tespit ve tavsiyeleri yer almış bir çok televizyon ve radyo programına katılmıştır.

Akra Fm, Aktif Genç, Bilinçli Aile gibi programlar üzerinden radyo ile bilgi ve tecrübelerin paylaşan Sıtkı Aslanhan evlidir. Bu evliliğinden 4 evladı vardır.

Yazmış olduğu kitaplar, Bilinçli Aile, Siz İyi Bir İnsan mısınız?, İnsancıklar İçinde İnsan Olmak, Hikmetli Bir Hayat İçin Geleceğe Gülümse, Hedef ve Hayallerin İçin Başarıya Gülümse, Başarı ve Mutluluk için Hayata Gülümse.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz