Sinem Kayaoğlu

Sinem Kayaoğlu hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? nerede doğdu? kimdir? Eğitimi, Çalışmaları, Kariyeri, Kısaca Hayatı ve biyografi bilgileri.

Sinem Kayaoğlu 9 Nisan 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1.60 boyunda ve 54 kilo olan oyuncu Koç burcudur. 2018 yılında yönetmenliğini Tuncer Gürbüz’ün yaptığı “Cin Çeşmesi” adlı korku filminde Nazmiye karakterine hayat vermiştir.

Mustafa Miraç Kaya’nın senaryosunu yazdığı ve yönetmen koltuğunda oturduğu “Kiki: Lanet-i Cin” filminde “deli gelin” karakterini canlandıran başarılı oyuncu, çekim sırasında göz yaşlarına hakim olamadı sebebi ise sevgilisi Doğancan Karakuş’un sürpriz evlilik teklifi. Dizlerinin üzerine çökerek Kayaoğlu’na evlenme teklifinde bulunan Doğancan Karakuş, tüm set ekibi tarafından alkışlanırken, oyuncu “Her sanatçının dileği sahnede ölmektir, ben yeni bir hayata film sahnesi çekilirken başladım” diyerek mutluluğunu dile getirmiştir.

Genç oyuncu; “Anne”, “Hayat Şarkısı”, “Kırgın Çiçekler”, “Meryem” adlı dizilerde de boy göstermiş ve başarısını kanıtlamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz