Simay Rasimoğlu

Simay Rasimoğlu hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? eğitimi, modellik kariyeri. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1997 yılında Bursa’da dünyaya gelen güzel isim Uludağ Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Mimari Restorasyon Bölümü’nden mezun olmuştur. Boyu 1.88 cm, kilosu ise 57’dir.

2019 yılında isminden söz ettirmeyi başaran Simay Rasimoğlu Miss Turkey 2019 yarışmasında Türkiye güzeli seçilmeyi başarmıştır. Yarışmada ayrıca uzun boyu ile dikkatleri üzerine çeken Rasimoğlu 2019 Miss Turkey finalistlerinden en uzun güzel olarak kayıtlara geçen isim olmuştur. Yarışmanın 2. si Bilgi Nur Aydoğmuş, 3. sü ise Büşra Turan olmuştur.

Resmi sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanan güzel manken’in 2019 yılı itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 10,3bin civarındadır.

Bazı ulaşılan bilgilerde aslen baba tarafından Bulgaristan göçmeni olduğu yönünde bilgiler tarafımıza ulaşsada bilginin kesin bir bilgi olduğu henüz teyit edilememiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz