Şilan Makal

0

Şilan Makal hakkında merak edilen aslen nereli? kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? sevgilisi kim? gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1993 yılının Şubat ayında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1.72 cm, kilosu 54, burcu ise Kova’dır. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmekte, baba tarafından aslen Diyarbakır’lıdır. 3 kardeş’tir, ailenin en büyük çocuğudur. İsminin anlamını ise Yabangülü olarak açıklamıştır.


İşte Benim Stilim moda yarışmasının 3. sezonunda yarışmaya dahil olmuş ve eski yarışmacılardan Nur Bozar’a benzerliği ve güzelliği ile herkesi kendisine hayran bırakmıştır. Yarışmanın ardından televizyon dünyasınında beğenisini kazanmış ve ardı ardına oyunculuk teklifleri almıştır. Günümüzde Show Tv ekranlarında yayınlanmakta olan Yeni Gelin dizisinde Dilan karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

Oyunculuk için henüz yolun başında olmasına rağmen ekran severlerden tam not almıştır. Sosyal medya hesaplarınıda çok aktif kullanan Şilan Makal’ın özellikle İnstagram hesabı üzerinden paylaşımları büyük beğeni topluyor.

Şilan Makal Beykent Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü mezunudur. 4 senelik Fakülte’yi 3 senede bitiren güzel isim mezuniyetin ardından Yüksek Lisans’a başlamıştır. Akademik kariyer planladığı dönemde menajeri ile tanışmış ve oyunculuk dünyasına giriş yapmıştır.

2017 yılında Murat Dalkılıç’ın seslendirmiş olduğu Aşinayız adlı şarkının klibinde yer almıştır. Magazin dünyasında birlikte oldukları iddiasına oyuncu arkadaşı olmamızın dışında sevgili gibi bir durumun söz konusu olmadığını belirtmiştir. Eğer sevgilisi olur ve ona güvenim emin olursa ilişkisini saklamayacağını dile getirmiş ve 2019 yılında futbolcu Şener Özbayraklı ile ilişkisi olduğunu duyurmuştur.

2019 yılı itibariyle instagram hesabında takipçi sayısı 445bin, twitter hesabında ise 4bin civarındadır.

İlginizi Çekebilir :   Eylem Atmaca

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz