KimNereli.net

Sibel Kekilli

Sibel Kekilli Kimdir?

Gerçek adı: Sibel Kekilli
Doğum Tarihi: 16/06/1980 (39 yaşında)
Medeni Hali: Boşanmış
Boy: 1.62
Kilo: 52
Burç: İkizler
Meslek: Oyuncu
Doğum yeri: Almanya Heilbronn

Sibel Kekilli Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Dünya televizyonlarında yayınlanan ve ortalığı kasıp kavuran Game of Thrones dizisi ile ismini duyuran Sibel Kekilli hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? aslen nereli? ailesi ve kısaca hayatı.

Sibel Kekilli yaşı? ailesi, doğum yeri ve aslen nereli?

1980 yılında dünyaya gelen oyuncu Sibel Kekilli Heilbronn, Almanya doğumludur. Ailesi işçi olarak 1960’lı yıllarda Almanya’ya göç etmiş bu nedenle Sibel Kekilli’de Almanya’da doğmuştur. 4 kardeş’tir, birde ikizi vardır. Annesi uzun yıllar temizlik işçisi, babası ise Fabrika işçisi olarak çalışmıştır. Sibel Kekilli baba tarafından aslen Kayseri‘lidir.


Evlimi? bekar mı? Kısaca geçmiş yıllardan itibaren hayatı;

Sibel 10. sınıfa kadar okumuş ardından Belediye’de çalışmaya başlamıştır. 19 yaşında Stefan isimli bir Alman ile tanışıp evlenmiştir. Düğün için bankaya 15 Bin Euro borçlanmış, eşininde 12 Bin Euro gibi bir borcu olması sebebi ile gece gündüz çalışmak zorunda kalmıştır.

Gündüz Belediye’de, hafta sonu garsonluk, müsait zamanlarında ise sokakta sebze satmıştır. Bir gazete ilanında striptizci aranıyor ilanı ile bir diskotekte striptiz yapmaya başlamış ardından fotomodellik, go-go girl gibi işler ile para kazanmaya başlamıştır. Kısa sürede ardı ardına yetişkin içerikli filmler için teklifler almaya başlamış ve paraya ihtiyacı olması sebebi ile bu teklifleri kabul etmiştir. Ardından borçlarını kapatmış ve o zamana kadar rol aldığı 10 filmden sonra bir daha yetişkin içerikli filmlerde oynamamıştır. Tüm bu yaşananlar Sibel Kekilli 22 yaşına gelene kadarki süreçte yaşanmıştır.

Bu arada eşinden boşanmış ve tesadüfen sokakta Fatih Akın tarafından keşfedilmiştir. Daha sonra sinema dünyasına hızlı bir giriş yaparak Duvara Karşı, Eve Dönüş, Pihalla, Ayrılık gibi projelerde rol almıştır.

Uzun süre yaşantısını Finlandiyalı oyuncu Antti Luusuaniemi birlikte Finlandiya’da sürdürmüş, birlikteliği sona ermiş ve Berlin’e dönmüştür.

Son yıllarda özellikle ülkemizde sosyal medya hesapları üzerinden yapılan yorumlardan oldukça sıkılmıştır. Ardından tüm resmi sosyal medya hesaplarını Türkiye’ye kapattığı duyurulmuştur. Resmi instagram hesabını girmek istenildiğinde, Kısıtlı Profil yazmaktadır. Bulunduğun bölgede bu profile ulaşılamıyor uyarısı vermektedir.

Sibel Kekilli oynadığı film ve diziler;

Rol aldığı filmlerinin yanı sıra özellikle son dönemde Game of Thrones oyuncu kadrosuna dahil olarak adından söz ettirmiştir. Dizide Shae karakterini canlandırmıştır.

Sibel Kekilli oynadığı filmler; Berlin I Love You, Kebab Connection, Duvara Karşı, Eve Dönüş, Kış Seyahati, Son Tren – The Last, Pihalla, Ayrılık – Die Fremde, Game Of Thrones, Ne Adam Ama – What A Man, die Manner Der Emden (Emden Men), Im Feuer.


Yazının tamamının telif hakkı kimnereli.net’e aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Etiketler:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sibel Kekilli
Gerçek adı: Sibel Kekilli
Doğum Tarihi: 16/06/1980 (39 yaşında)
Medeni Hali: Boşanmış
Boy: 1.62
Kilo: 52
Burç: İkizler
Meslek: Oyuncu
Doğum yeri: Almanya Heilbronn
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

376.624 kez okundu

2.

Yusuf Aktaş

304.217 kez okundu

3.

Tarık Akan

291.332 kez okundu

4.

Mustafa Miraç Kaya

225.224 kez okundu

5.

Tarkan

220.825 kez okundu

6.

Volkan Demirel

218.561 kez okundu

7.

Emre Mor

192.690 kez okundu

8.

Ersay Üner

187.811 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

178.023 kez okundu

10.

İrem Derici

173.723 kez okundu