Sezer İnanoğlu

Sezer İnanoğlu 1967 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Küçük yaşlarda sinema sektöründe adını Sezercik ile duyuran ve bir çok filmde rol alan Sezer İnanoğlu daha sonra oyunculuk yaşantısını sonlandırmıştır. Berker İnanoğlu’ndan kalmış olan Film şirketi’nin başına geçmiştir.

Hayatı’nda bir çok sıkıntı ile birlikte suçlamalar ve cezaevine girmek gibi dertlerle boğuştu. Bugüne kadar 3 kez evlenmiştir.

1996 yılında Nil Pınar İnanoğlu ile evlenmiş bir sene sonra boşanmıştır. 2007 senesinde evlendiği Mehtap Meral Baykasoğlu’ndan Arzum Ayşe isminde bir kızı vardır. Bu evliliği de 2013 yılında son bulmuştur. 2015 yılında ise Zeynep Yılmaz ile evlenmiştir.

Sezercik ismi ile sinema dünyasında oynadığı bazı filmler, Sezercik Yavrum Benim, Sezercik Aslan Parçası, Öksüzler, Sezercik Küçük Mücahit, Bitirimler Sınıfı, Analar Ölmez, Tövbekar, Küçük Ev, Yıkılış, Küçük Şahit.

Ayrıca Aşk Hikayemiz, Sen Ağlama, Geri Dön, Bebek, Alamancının Karısı, Evcilik Oyunu, Öğretmen Zeynep, Kavgamız, Bir Aşk Bin Günah, Yalı, Aldatacağım, Tele Anahtar ve Gönül Bahçelerinde gibi projelerde yapımcı olarak görev almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz