Sezen Destina

Sezen Destina sosyal medya dünyasının başarılı isimlerinden birisidir. Hakkında ise genellikle hayranları tarafından aslen nereli? kimdir? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Bir çok kaynakta da belirtiği üzere 1995 yılında dünyaya gelen Sezen Destina’nın henüz doğum yeri ve aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Boyu 1.68 cm, kilosu ise 54’dür. Uzun süredir model olarak çalışmalarını sürdürmüş, aynı zamanda fitness ile ilgilenmektedir. Güzelliği, düzgün fiziği ve tarzı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Destina, özellikle resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmaktadır.

Bir dönem ismi dünyaca Bosna Hersek – Alman asıllı Mladen Solomun, yani sahne ismi Dj Solomun ile sevgili oldukları, aşk yaşadıkları haberleri ile gündeme gelmiştir. Basında uzun süre bu haber yer almıştır. Hatta Dj Solomun, resmi instagram hesabından güzel ismi takip etmiştir. Daha sonra ise ünlü rap sanatçısı Şehinşah (Ufuk Yıkılmaz) ile birliktelikleri yine magazin gündeminde yer almıştır. Ancak birlikteliklerinin son bulduğu belirtilmiştir. Şehinşah’ın güzel model için Marslı Kadın isminde bir şarkı yazdığı da kaynaklarda sık sık geçmektedir.

Sezen Destina Sosyal medya hesapları;

Resmi instagram hesabını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Sezendestina ismi ile kullandığı instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 83,3bin civarındadır.

Tiktok hesabıda bulunmaktadır. Her ne kadar tiktok hesabında çok fazla video paylaşımı gerçekleştirmiş olmasa da hatırı sayılır bir takipçisi bulunmaktadır. Yine çok fazla aktif olarak kullanmasada Twitch platformunda canlı yayın yapmakta, Twitch hesabında ise 25,1 B civarında takipçi sayısına sahiptir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz