Şeyma Subaşı

0

Şeyma Subaşı hakkında merak edilen kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? eğitimi gibi bir çok sorunun cevabı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2008 senesinde katıldığı Miss Turkey yarışması ile magazin dünyasınında dikkatini çekmeyi başaran Şeyma Subaşı yarışmanın ardından bir çok ünlü tasarımcının moda defilelerinde yer almıştır.

İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programı eğitimi almıştır. Varmısın Yokmusun isimli yarışmaya katılmış yarışmada 60 bin TL ödülün sahibi olmuştur. Ayrıca Yok Böyle Dans isimli yarışma programının kostüm tasarımcısı olarakta çalışan ünlü isim aslen Samsun doğumludur.

Yarışmalara katıldığı dönemde Acun Ilıcalı ile tanışmıştır. Uzun süreli birlikteliğin ardından 2017 yılında Televizyon dünyasının ünlü ismi Acun Ilıcalı ile evlenmiş ancak evliliği 2019 yılında son bulmuştur. Bu evliliğinden Melisa isminde bir kızı vardır.

Şeyma Subaşı doğum tarihi, boyu, kilosu;

Kübra Subaşı ve Ozan Berk Subaşı isimlerinde bir kız birde erkek kardeşi vardır. Burcu yengeç, boyu 1.74 cm, kilosu ise 51’dir. Resmi instagram hesabını seymasubasi ismi ile kullanan güzel ismin günümüz itibariyle 3milyon civarında takipçisi bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir :   Evangeline Lilly

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz